uala 06.01.07, 19:23 Muszę udac się prywatnie do endokrynologa z moją 16- miesięczną córeczką. Jeśli znacie dobrych lekarzy w Warszawie - proszę o kontakt do nich na adres uala@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiksza Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 06.01.07, 21:24 a czy twoja corka je mieso z kurczaka? albo zupki na tym wywarze Odpowiedz Link Zgłoś
piotrzz Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 06.01.07, 21:31 No właśnie, moja roczna ma powiększony jeden sutek, to gruczolak. U niektórych dzieci karmionych kurczakami z ferm pojawia się takie coś jakby cycuszki sie rozwijały. Odpowiedz Link Zgłoś
uala Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 06.01.07, 22:26 Córeczka je mięso z kurczaków, niestety. Rzadko jest to kura domowego chowu - większość z ferm pewnie. Po poczytaniu paru wpisów na forum wiem, że odstawię ten drób. Ale nie mniej chcialabym skonsultowac się z endokrynologiem. Poza tym, jeśli ktoś z was wie, czy warto zrobic jakieś badanie przezd wizytą - będę wdziećzna za podzielenie się doswiadczeniem. Wolalabym, żeby lekarz mógl spojrzeć na jakieś wyniki, bo inaczej pierwsza wizyta malo wniesie. Odpowiedz Link Zgłoś
ollas Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 06.01.07, 23:32 My chodziny do Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka, do dr Komar-Szymborskiej. Trafiliśmy tam z tego samego powodu i wtym samym wieku. Teraz mała ma 4 i pół roku i nie ma problemu. Samo zeszło, a do lakarki stawiamy się kontrolnie raz na pół roku. Tam robiono nam wszystkie badania. Pani doktor jest bardzo sensowna i wszystko cierpliwie tłumaczy. Nie straszyła nas niczym, tylko kazała uzbroić się w cierpliwość, bo badania były zawsze dobre. Nie martw się. Pozdrawiam. ollas Odpowiedz Link Zgłoś
uala A jak dotrzec prywatnie do dr Szymborskiej? 07.01.07, 09:17 Dzięki, slyszalam, że wlaśnie tam warto się udać - tzn. do IMiD do dr Szymborskiej, ale w tej chwili nawet nie ma zapisów na Fundusz, a mój pediatra powiedzial, że czeka się 1,5 roku!! Postaram się dotrzec do niej prywatnie- może macie namiary jak to zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
jola427 Re: A jak dotrzec prywatnie do dr Szymborskiej? 07.01.07, 16:53 Możesz iść do szpitala na Niekłańską, tam przyjmuje pani dr M. Grajewska-Ferens w pon i wt od 12.30 do 16.00. Zapisy rano jest 15 numerków. Rejestracja jest od 7.30 ale trzeba troche wcześniej być żeby się dostać. Ja tez zapisuje się do IMiD-u, ale takie kolejki, że w między czasie poszliśmy na Niekłańską. Mieliśmy badanie nadgarstka i jesteśmy zapisani na USG narządów rodnych, ale dopiero 22.01 mamy termin. Mamy dietę, całkowita eleminacja drobiu i jajek. Minął miesiąc i jest duża poprawa. Jeszcze zobaczymy co wyjdzie na USG. Nie przejmuj się, bo to napewno sprawa diety Jakbys miała jakieś pytania to pisz na priva. Pzdr. Jola Odpowiedz Link Zgłoś
mami7 Re: A jak dotrzec prywatnie do dr Szymborskiej? 08.01.07, 23:46 uala napisała: > Dzięki, slyszalam, że wlaśnie tam warto się udać - tzn. do IMiD do dr > Szymborskiej, ale w tej chwili nawet nie ma zapisów na Fundusz, a mój pediatra > powiedzial, że czeka się 1,5 roku!! Postaram się dotrzec do niej prywatnie- > może macie namiary jak to zrobić? Nie czeka sie półtora roku, ale niestety kilka miesięcy, średnio 3,4. Przy Instutucie jest fundacja dostaniesz się do lekarza niemal z dnia na dzień, ale nie polecę nikogo. dr Komar-Szymborska od Nowego Roku juz tam nie pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mami7 Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 08.01.07, 23:43 dr Komar-Szymborska nie przyjmuje już w IMiDz, niestety nie wiem gdzie teraz. Moje dziecko też było jej pacjentem. Czekam teraz na łaskawe wyznaczenie wizyty, ale jedna z dwóch pozostałych pań jest na urlopie do połowy lutego, a do drugiej nie chcę iść. Odpowiedz Link Zgłoś
uala Dzięki - Skorzystam z Waszej pomocy 09.01.07, 21:10 i pójdę najpierw na Nieklańską - tam się nie czeka, a potem też spróbuję zapisac córkę do IMiD.Pozdrawiam wszystkie mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
kara13 Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 09.01.07, 21:32 Jest w warszawie prywatna przychodnia i tam bedzie www.junona.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
mami7 kara13 10.01.07, 07:49 w tej Junonie, to będzie przyjmować dr Komar-Szymborska? Jak ja z ni a rozmwaiałam, to jeszcze pracowała w Instytucie i nie chciała powiedzieć, gdzie się przeniesie. Czy Twoje dziecko tez było jej pacjentem? Odpowiedz Link Zgłoś
kara13 Re: kara13 10.01.07, 13:26 bylam w IMiD al z innym problemem i Filip ale kolzanka tutaj byla i wyszla zadowolona -corka jej ma 2,5 roku Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia111 Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 10.01.07, 08:44 my mieliśmy ten sam problem, polecam dr Szufladowicz, przyjmuje min a Junonie, oraz etatowo w CZD w międzylesiu. Świetna specajlistka! Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia111 Re: powiekszone sutki - gdzie do endokrynologa wW 10.01.07, 08:45 errata, to gin dziecięcy, ale zanim zaczniesz dziecku podawać niepotrzebne hormony skonsultuj to z ginekologiem dziecięcym. Odpowiedz Link Zgłoś