Dodaj do ulubionych

zinnat-osłabienie?

28.04.07, 14:13
mój syn 19 mczny piatą dobę przyjnuje zinnat na zapalenie oskrzeli, od trzech
dni widzę ze jest oslabiony, tzn. bawi się normalnie, biega, rozmawia po
swojemu, ale pomiędzy zabawami jest taki wolniejszy, kladzie się
itp;dodatkowo męczy go biegunka i wymioty; wczesniej tak nie reagował, stad
moj watek tutaj, lekarka widziała go wczoraj, kazala dokupić antyb na jeszcze
kilka dni, wszystko jet w zasadzie w porządku tylko to oslabienie, czy to
normalne?
Obserwuj wątek
    • merlinka2 Re: zinnat-osłabienie? 28.04.07, 14:22
      a do antybiotyku dostaje Lacidofil albo jakieś inne priobotyki?? A na wymioty to
      Diphergan.Niestety przy antybiotykach tak właśnie jest
      • gosia152 Re: zinnat-osłabienie? 28.04.07, 14:41
        dostaje raz dziennie lakcid; czyli to zdarza sie przy antybiotykach?
    • inercja5 Re: zinnat-osłabienie? 28.04.07, 15:42
      Moja mała też brała zinnat ale jak dostała biegunki lekarz kazał odstawić
      stwierdził że może to być reakcja alergiczna na ten antybiotyk.
      • gosia152 Re: zinnat-osłabienie? 28.04.07, 16:02
        przed chwilą zmierzylam mu temperaturę i ma 36.1, czyli obniżoną,odstawić ten
        antybiotyk?
    • mala_1 Re: zinnat-osłabienie? 28.04.07, 19:39
      Radze zadzwonic do jakiegos pediatry po rade. Wymioty i biegunka przy
      antybiotyku raczej kwalifikuja do zmianu leku na inny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka