Dodaj do ulubionych

prosze o rade

26.07.07, 16:19
dziewczyny mam pytanie , od kilku dni moj synek co jakis czas pokasluje i jak wyczyszcze mu nosek to ciagle jakby mial zatkany.do pediatry chce isc jeszcze w tym tygodniu ale jak myslicie czy to przeziebienie? ppokasluje nie codziennie tylko co jakis czas.
Obserwuj wątek
    • hapkaj Re: prosze o rade 26.07.07, 16:35
      Kup otrivin do noska i psiukaj. Moja mala ma tak regularnie i jeszcze pokasluje,
      w dodatku czesto dla zwrocenia na siebie uwagi. Jak nie ma goraczki to nie jest
      chory. Moze sie zakrztusil slina i odkasluje. A i w ogole jak Ty ten nosek
      czyscisz, mam nadzieje, ze nie gruszka.
    • madziula460 Re: prosze o rade 26.07.07, 16:49
      Na 99%to wydzielina z noska mu spływa i Twoje dziecko ją odkasłuje.U nas jest
      tak zawszeprzy katarze.Kiedyś została chrypka małemu ale to było po grypie a
      skoro Twoje dziecko nie ma gorączki ani innych objawów choroby(po za katarem)to
      nie musisz się bardzo przejmować.Wiadomo lepiej idz do lekarza niech zbada
      dziecko ale wcześniej kup gruszkę lub fridę i ściągaj gilki!!!Ściągaj i
      nawilżaj nosek solą npTetrisalem
      • eleonoe Re: prosze o rade 26.07.07, 18:34
        dzieki za rady no wlasnie czyszcze gruszka a to niedobrze? ale tak myslalam zeby isc do apteki po otrivin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka