Dodaj do ulubionych

wit. K- artykuł

10.08.07, 09:43
Zaleca się podowanie witaminy K wszystkim niemowlętom karmionym
naturalnie, będącym w wieku od 2 tygodni do końca 3 miesiąca życia.

Oto link:www.forumpediatryczne.pl/txt/a,4995,0,Nowe%
20zalecenia%20dotyczące%20podawania%20witaminy%20K%20u%20niemowląt
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • monika01_2006 Re: wit. K- artykuł 10.08.07, 13:55
      to dziwne.Artykółu nie czytałam bo mi się nie wyświetlił.Ale z tego
      co wiem to przecież wit k już nie ma.Każą brać rutinoskorbin.
      • jumami Re: wit. K- artykuł 10.08.07, 15:19
        Oj...jeszcze rano artykuł był na podanej stronie dostępny,teraz już
        nie....przepraszam....nie wyszło.Przeczytałam go rano i wskazania są
        takie jak napisałam w 1 informacji.
        Pozdrawiam
        • ju_mi Re: wit. K- artykuł 10.08.07, 15:50
          Artykuł jest tylko link został źle wklejony. Wklejam raz jeszcze
          skrócony.
          tiny.pl/5fr3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka