jumami
10.08.07, 09:43
Zaleca się podowanie witaminy K wszystkim niemowlętom karmionym
naturalnie, będącym w wieku od 2 tygodni do końca 3 miesiąca życia.
Oto link:www.forumpediatryczne.pl/txt/a,4995,0,Nowe%
20zalecenia%20dotyczące%20podawania%20witaminy%20K%20u%20niemowląt
Pozdrawiam.