olinka2007
12.09.07, 21:35
Z okresu ciąży zostało mi jeszcze opakowanie wiatmin Elevit. Czy
mogę je łykać kiedy podaję małej Vigantol - 2 krople i sama też mam
brać 2 krople. Czy nie za dużo będzie tej wit. D? Bo w Elevicie jest
jej 500 j.m. Czy nie zaszkodzę córci?
I jeszcze jedno. Czy wszystkie brałyście też po 2 krople Vigantolu?
Bo mój pediatra kazał, ale mi podrażnia gardło. Zaraz czuję takie
drapanie nieprzyjemne. Czy któraś tak może miała?