Dodaj do ulubionych

witaminy dla mam karmiących

12.09.07, 21:35
Z okresu ciąży zostało mi jeszcze opakowanie wiatmin Elevit. Czy
mogę je łykać kiedy podaję małej Vigantol - 2 krople i sama też mam
brać 2 krople. Czy nie za dużo będzie tej wit. D? Bo w Elevicie jest
jej 500 j.m. Czy nie zaszkodzę córci?
I jeszcze jedno. Czy wszystkie brałyście też po 2 krople Vigantolu?
Bo mój pediatra kazał, ale mi podrażnia gardło. Zaraz czuję takie
drapanie nieprzyjemne. Czy któraś tak może miała?
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: witaminy dla mam karmiących 13.09.07, 00:07
      Pierwsze słyszę, żeby matka karmiąca miała zażywać D3.
      Jeśli nie masz drastycznych niedoborow, to ilosć zażywanych przez ciebie witamin
      nie będzie odczuwalna w mleku, bo ten interes działa tak, że najpierw organizm
      matki inwestuje w dziecko, a sam ciągnie na rezerwie.
      Odstaw dla siebie ten Vigantol, łykaj kompleks witaminowy (może być ten z ciązy,
      mozesz kupić sobie inny) i będzie dobrze.
      Chya że mieskzasz w okoliach koła podbiegunowego, to wtedy jest większy sens
      dodawac sobie D3.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka