Dodaj do ulubionych

czy da się....

04.10.07, 21:14
wyleczyć zapachane zatoki u dziecka bez antybiotyku????
Drogie mamy, córka miała katar- po dwóch dniach praktycznie
przestało lecieć z noska, ale wieczorem bardzo ciężko się córce
oddychało. Po tygodniu córka wróciła z przedszkola z gorączką w
granicach 38,3- 38,5 i z mega zapchanym nosem- smarkanie prawie nic
nie daje(nic prawie nie leci), oddycha buziom, przez co pokasłuje bo
ma sucho w gardle. Jutro idę z nią oczywiście do lekarza, ale coś
czuje pismo nosem, że zapisze znowy antybiotyk- (piszę " znowu" bo 3
tygodnie temu Martyna brała przez 6 dni Klacid bo miała lekkie
zmiany oskrzelowe i katar spowodował, że ropiały jej oczy). Jakie
jest wasze doświadczenie z zatokami u dzieci, jak je leczyłyście...
Ja jestem załamana bo córka to był okaz zdrowia do czasu pójścia do
przedszkola....
Obserwuj wątek
    • tygrysiatko1 Re: czy da się.... 04.10.07, 22:43
      brała za którko klacid... nie pełna kuracja nie przynosi efektu,
      poza uodpornirniem się bakterii na antybiotyk...
      • agang Re: czy da się.... 04.10.07, 22:50
        na zatoki antybiotyk bierze sie 14 dni
        robi sie tez RTG
        katar schodzi o Mucofluidzie
        moja miala tez krople Sinupret i nagrzewalam ja lampa Solluź
        ale i tak skonczylo sie antybiotykiem
        pozniej poszlo uodparnianie-Ribomunyl, i pozniej IRS -19

        teraz znow ma katar ale poki co "ładniejszy " niz na wiosne,czekamy
        jescze pare dni co dalej
        no ale moja nie miala wcale temp,
    • kurdkowa Re: czy da się.... 05.10.07, 08:25
      dzisiaj córka obudziła się jak nowo narodzona, bez gorączki- NIC NIE
      DAWAŁAM NA ZBICIE, wydmuchała z nosa sporo żółtawych "gili" i
      wygląda jak okaz zdrowia... jeszcze trochę mówi przez nos. Do
      lekarza i tak oczywiście zaraz idziemy, ale sie łudzę, ze to może
      jednak nie te przeklęte zatoki....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka