Dodaj do ulubionych

prof Dudkiewicz

08.08.10, 08:29
witam. może ktoś z was wie o nowej klinice prof jak byłam z synkiem na
pierwszej operacji jedna z mam powiedziała ze prof jest w Instytucie do
jesieni bo później zabiera swój zespół i idzie do swojej kliniki - ciekawe
kogo chce zabrać - i kto teraz będzie leczył w Instytucie Teraz myślę o
drugiej operacji synka prywatnie bo ma rozszczep noska i zależy mi na opinii
prof. a jeszcze pytanko co wykonuje prof podczas drugiej operacji: przeszczep,
a czy wykonuje korektę noska i przegrodę
Obserwuj wątek
    • jowitka345 Re: prof Dudkiewicz 08.08.10, 12:32
      Tez o tym slyszałam, ale słyszałam też, że mowi sie o tym kilka lat,
      więc jezeli już to chyba nie prędko do tego dojdzie. Poza tym chyba
      nie bedzie to czystko prywatna klinika tylko zabiegi wykonywane na
      NFZ również będą.
      • ulunia_dominiczek Re: prof Dudkiewicz 09.08.10, 09:39
        klinika ma byc przeniesiona do Babic,najprawdopodobniej po nowym
        roku.Prof.mówila mi,że ma nadzieje,że nie bedzie tam tak dlugich terminow
        oczekiwania na operacje.
        • olaipawel Re: prof Dudkiewicz 09.08.10, 14:03
          Jak byłam w kwietniu z córką na Koziej to właśnie to samo mi
          powiedziała pani Prof. że po nowym roku przenoszą klinikę do
          miejsowości Babice pod Warszawą. Chce tam zgromadzić cały zespół od
          rozszczepów aby wszystko było w jednym miejscu. Powiedziała żeby
          zaglądać do Niej na stronę jak sie przeniosą będzie wszystko
          napisane i uaktualnione.
          • gosiam25 Re: prof Dudkiewicz 09.08.10, 14:33
            a czy wiesz może czy będzie to tylko i wyłącznie prywatna klinika czy tak jak w
            Instytucie tez na NFZ
            • jowitka345 Re: prof Dudkiewicz 09.08.10, 14:55
              Mi kiedys prof. mówiła, że jej marzeniem jest aby dzieci miały
              zapewnione godne warunki w szpitalu i, że ma nadzieje, ze niedługo
              dostana nowa siedzibę. Nie skojarzyłam ale to chyba o to
              chodziło..ale nie wspominała, że to ma byc prywatne bo wyjdzie na
              to, ze kto ma pieniądze to zrobi dziecku zabieg porządnie a kto nie
              ma, bedzie skazany na niedoświadczonych lekarzy na NFZ, wiec uważam,
              ze to ma byc po prostu nowa siedziba Chirurgii IMIDu.
              • kasiulkawpk Re: prof Dudkiewicz 10.12.10, 14:58
                Ktoś coś wie:)???
                jak wygląda aktulanie sytuacja???

-----
                • angelika.feculak Re: prof Dudkiewicz 10.12.10, 15:14
                  narazie jest cicho...wczoraj na oddziale widziałam pania profesor przy obchodzie porannym...
                  • annya11 Re: prof Dudkiewicz 10.12.10, 21:44
                    Ja też widziałam wczoraj:).
                    Odnośnie kliniki-otwarcie w ciągu najbliższych dni/tygodni.
    • melka133 Re: prof Dudkiewicz 16.12.10, 11:26
      to jest strona nowej kliniki, nie ma tam jeszcze za wielu informacji, ale zawsze coś
      www.formmed.com.pl/
      byłam wczoraj na Koziej - planują się przenieść w lutym, budynek już stoi tylko trwają odbiory techniczne. zabiegi na przyszły rok są w każdym razie umawiane już w babicach
      • mms175 Re: prof Dudkiewicz 11.02.11, 13:15
        Witam mam pytanko czy ktoś już wie jak z otwarciem nowej kliniki my mamy zabieg w kwietniu i jestem ciekawa czy będą to Babice czy Kozia?A może ktoś też ma zabieg w kwietniu?
    • anyya84 Re: prof Dudkiewicz 11.02.11, 20:08
      witam, my również mamy operacje w kwietniu i jak dzwonilam na kozia ostatnio to poproszono mnie o telefon pod koniec lutego to bedzie juz znana dokładniejsza data otwarcia ośrodka w Babicach bo obecnie trwają jeszcze odbiory m.in. sanepidu; także być może w marcu już będą otwierać
      • mms175 Re: prof Dudkiewicz 11.02.11, 20:57
        Dzięki anyya84 też będę musiała zadzwonić pod koniec lutego bo nie wiem czy nie będziemy musieli robić aktualnego usg serca fajnie przeczytać ,że ktoś też czeka dopiero na zabieg.
    • anyya84 Re: prof Dudkiewicz 17.03.11, 12:18
      witam; czy ma kotoś może aktualne informacje na temat siedziby w Babicach? kiedy otwarcie?
      • anulaaa33 Re: prof Dudkiewicz 17.03.11, 14:52
        Mówili nam że w kwietniu się będą przenosić
        • bociek-1 Re: prof Dudkiewicz 17.03.11, 19:15
          a wiadomo co blokuje klinike w Babicach, bo kwiecien to juz ktorys kolejny termin ...
          • anulaaa33 Re: prof Dudkiewicz 17.03.11, 23:18
            o takie szczegóły nie pytałam ;) ponoć do kwietnia maja być tam a koniec marca mają się przenosić
            • bociek-1 Re: nowa klinika BABICE prof Dudkiewicz 23.03.11, 19:01
              rzeczywiscie na stronie internetowej jest informacja o otwarciu KLINIKI w Babicach w kwietniu 2011
              www.formmed.com.pl/
              • 79jofi Re: nowa klinika BABICE prof Dudkiewicz 24.03.11, 12:16
                w minioną sobotę przjeżdżalismy obok tej nowej kliniki i ani zywej duszy tam nie było :)
                nie powiem budyneczek niczego sobie:))
              • mamalukasz2 Re: nowa klinika BABICE prof Dudkiewicz 25.03.11, 15:38
                Nasz synek ma 2,5 roku miał obustronny rozszczep wargi i podniebienia teraz bedzie miał 3 operacje przeszczep kosci po lewej stronie do dziasła i podniesiony nosek.7 kwietnia mamy zaplanowana operacje na Koziej ale zaczyna nam synek chorowac nie wiem jak bedzie.Gdy dzwonilismy na Kozia to mówili ,że tylko jakies papierkowe sprawy i beda sie przeprowadzac . Nie wiadomo czy jeszcze nasz synek bedzie miał tam operaji w nowym miejscu , takze w kwietniu chyba sie przeniosa. agusia163@op.pl
            • bunia-465 Re: prof Dudkiewicz 02.05.11, 17:27
              Pani prof.juz oddawna ,przyjmóje w Babicach .ja byłam 13 kwietnia i juz było czynne
      • martafis Re: prof Dudkiewicz 11.04.11, 22:51
        jutro już pierwsze wizyty i zabiegi w Babicach, aktualizowali też stronę
        www.formmed.com.pl/
        • palineczka-b Re: prof Dudkiewicz 12.04.11, 14:14
          "(...) W Formmed wykonywane są również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej (...)"

Super!! Bardzo się cieszę :)
          Widzę, że klinika na miarę XXI wieku :)
          • bociek-1 Re: prof Dudkiewicz 13.04.11, 20:45
            Witam, dzisiaj dodzwonilem sie do Kliniki w Babicach - od 2 dni funkcjonuje, czy ktos juz tam byl na umowionej wizycie?
            • emisi Re: prof Dudkiewicz 14.04.11, 21:37
              Witam! Synek miał już zabieg w nowej klinice. Wszystko odbyło się super, klinika robi wrażenie i co najważniejsze pełen profesjonalizm zespołu się nie zmienił.
              • mamalukasz2 Re: prof Dudkiewicz 15.04.11, 09:59
                Nasz synek ma we wtorek tzn 19 kwietnia trochę sie boimy ale wiemy ,że jest w dobrych rekach.
                • bociek-1 Re: prof Dudkiewicz 15.04.11, 20:50
                  caly czas sledze informacje dotyczace nowej Kliniki... na stronie internetowej w zakladce "zespol" jest tylko prof. Dudkiewicz i dr Szczygielski... mam nadzieje, ze to nie koniec, ze strona bedzie rozbudowana... i pojawi sie tam tez dr Surowiec, dr Piwowar... no i nazwiska innych specjalistow
                  • jowitka345 Re: prof Dudkiewicz 15.04.11, 21:25
                    ja myslę, że oni stopniowo będą ta strone uaktualniać bo np dr Szczygielski pojawił się dzisiaj :) Wczoraj zaglądałam wieczorem i była tylko prof.
                    • adam2309 Re: prof Dudkiewicz 26.07.11, 23:15
                      Bardzo proszę o informację czy prof. Dudkiewicz przyjmuje jeszcze w IMID, jeśli nie to czy w Babicach operacje rozszczepu u dzieci są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
                      • angelika.feculak Re: prof Dudkiewicz 27.07.11, 10:05
                        Pani profesor jest nadal w Imidzie a w Babicach chyba tylko prywatnie można
                        • adam2309 Re: prof Dudkiewicz 27.07.11, 11:21
                          Bardzo dziękuję za informację i pozdrawiam
                        • aniolbart Re: prof Dudkiewicz 27.07.11, 15:37
                          angelika.feculak napisała:

> Pani profesor jest nadal w Imidzie a w Babicach chyba tylko prywatnie można
                          Witam , czy mogę z Pania zamienić kilka zdań , mój meil to biurobart@tlen.pl , skeyp; aniolbart..pozdrawian Andrzej
                          • sylwiamalec1 Re: prof Dudkiewicz 29.07.11, 19:25
                            Witam. Tak pani profesor jest w Nowym miejscu. Babice Nowe. Byłam tam miesiąc temu z moim synkiem na operacji. Jest to prywatna klinika ale w szpitalu też przyjmuje choć słyszałam ze zajmuje się tylko najcięższymi przypadkami. Jeśli kogoś stać na zabieg w abicach to naprawde polecam. Rewelacja. Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka