moni-ka7
07.10.08, 20:36
drogie dziewczyny wczoraj szczepilam mojego synka ta szczepionka a
dzis umieram ze strachu.tyle sie naczytalam zlego na tym forum o tej
szczepionce ,ze teraz gdy juz jest po fakcie to sie martwie.moja
starsza corka zniosla ja bardzo dobrze wiec mam nadzieje ze synek
rowniez.pediatra mnie uspakaje i mowi zebym z dystansem podchodzila
do internetowych informacji szczegolnie jesli chodzi o fora
internetowe.a jak tam bylo u was?bardzo kiepsko?