Dodaj do ulubionych

Kupa-mam kilka pytań

01.03.09, 22:55
Dziewcyzny, czy wasze dzieci robia gladkie kupy, w kawalkach? moja corka
(20mies) ma wciaz
resztki jedzenia, zdarza sie sluz. ja juz nie wiem co myslec, zaczelam sie
pzrejmowac. A zapach jets jaki?
Obserwuj wątek
    • inercja5 Re: Kupa-mam kilka pytań 02.03.09, 15:16
      Jeśli w kupce jest śluz może (i tak się przeważnie jest) to oznaczać alergie ta
      jakiś produkt. Śluz może też pojawiać się w czasie infekcji.
      • promyk25 Re: Kupa-mam kilka pytań 02.03.09, 15:28
        tak to tak. teraz Kalinka ma katar ale taki gesty, lepki, nie wyplywa nosem a
        splywa po sciance. do tego te kupy. dziekuje, z enapisalas.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka