promyk25 01.03.09, 22:55 Dziewcyzny, czy wasze dzieci robia gladkie kupy, w kawalkach? moja corka (20mies) ma wciaz resztki jedzenia, zdarza sie sluz. ja juz nie wiem co myslec, zaczelam sie pzrejmowac. A zapach jets jaki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inercja5 Re: Kupa-mam kilka pytań 02.03.09, 15:16 Jeśli w kupce jest śluz może (i tak się przeważnie jest) to oznaczać alergie ta jakiś produkt. Śluz może też pojawiać się w czasie infekcji. Odpowiedz Link Zgłoś
promyk25 Re: Kupa-mam kilka pytań 02.03.09, 15:28 tak to tak. teraz Kalinka ma katar ale taki gesty, lepki, nie wyplywa nosem a splywa po sciance. do tego te kupy. dziekuje, z enapisalas. Odpowiedz Link Zgłoś