Dodaj do ulubionych

Nowosadko-Laskowska

22.04.05, 10:51
Witam!
Poszukuję informacji o Pani doktor Nowosadko-Lasowskiej. Potrzebuję dobrego
alergologa dla miesięcznego malucha.
Szukam info i namiarów do (komórka) do Pani doktor.
Obserwuj wątek
    • mati7373 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 11:20
      Nie mam namiarów. Ale mogę Ci potwierdzić że jest bardzo dobrym alergologiem.
      Wyleczyła prawie mojego męża (nie do końca wyłącznie z jego winy) i ma bardzo
      dobrą opinię w środowisku "lekarskim". Jeżeli któreś z moich dzieci będzie
      alergikiem na pewno udam się do niej (póki co wyrastają za atopowego zapalenia
      skóry smile).
    • kasia9641 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 12:58
      Podaję Ci telefon: 641-04-08. Chyba przyjmuje w poniedziałki i środy (15-18).
      • meggie2003 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 13:35
        Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zastanawiam się tylko czy Pani doktor ma "rękę"
        do niemowlaków, bo z tym bywa różnie.
        pozdrawiam
        • mati7373 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 13:42
          Wydaje mi się że ma. Znam mamy które wysłały do niej swoje dzieci i były
          zadowolone. Nie znam jej osobiście więc podaję informacje z tzw. drugiej ręki.
          • meggie2003 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 16:13
            Dziękuję. wink
      • meggie2003 Re: Nowosadko-Laskowska 28.04.05, 14:14
        Byliśmy!
        Jesteśmy zadowoleni. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Nie pozwala
        panikować, ma dobre podejście do problemu. Pomaga ułożyć dietę!!! Dużo pyta,
        spokojnie i cierpliwie tłumaczy. Świetnie sobie radzi z maluchami.
        Na razie działamy - zobaczymy efekty.
        Tak więc generalnie polecam. A-ha byliśmy prywatnie - cena 80 zł - na szczęście
        zero kolejek, czekania i chrychlających chorych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka