meggie2003 22.04.05, 10:51 Witam! Poszukuję informacji o Pani doktor Nowosadko-Lasowskiej. Potrzebuję dobrego alergologa dla miesięcznego malucha. Szukam info i namiarów do (komórka) do Pani doktor. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mati7373 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 11:20 Nie mam namiarów. Ale mogę Ci potwierdzić że jest bardzo dobrym alergologiem. Wyleczyła prawie mojego męża (nie do końca wyłącznie z jego winy) i ma bardzo dobrą opinię w środowisku "lekarskim". Jeżeli któreś z moich dzieci będzie alergikiem na pewno udam się do niej (póki co wyrastają za atopowego zapalenia skóry ). Odpowiedz Link Zgłoś
kasia9641 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 12:58 Podaję Ci telefon: 641-04-08. Chyba przyjmuje w poniedziałki i środy (15-18). Odpowiedz Link Zgłoś
meggie2003 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 13:35 Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zastanawiam się tylko czy Pani doktor ma "rękę" do niemowlaków, bo z tym bywa różnie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mati7373 Re: Nowosadko-Laskowska 22.04.05, 13:42 Wydaje mi się że ma. Znam mamy które wysłały do niej swoje dzieci i były zadowolone. Nie znam jej osobiście więc podaję informacje z tzw. drugiej ręki. Odpowiedz Link Zgłoś
meggie2003 Re: Nowosadko-Laskowska 28.04.05, 14:14 Byliśmy! Jesteśmy zadowoleni. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Nie pozwala panikować, ma dobre podejście do problemu. Pomaga ułożyć dietę!!! Dużo pyta, spokojnie i cierpliwie tłumaczy. Świetnie sobie radzi z maluchami. Na razie działamy - zobaczymy efekty. Tak więc generalnie polecam. A-ha byliśmy prywatnie - cena 80 zł - na szczęście zero kolejek, czekania i chrychlających chorych. Odpowiedz Link Zgłoś