Dodaj do ulubionych

pomóżcie

02.03.07, 21:19
mam 8 miesieczna c.oreczkę od dwoch miesiecy ma nawracające infekcje gornych
drog oddechowych najpierw zapalenie kratni potem oskrzeli a teraz tydzien po
odstawieniu antybiotyku pojawil sie suchy meczacy kaszel, mal nie ma kontaktu
z dziecmi ani z duzymi zbiorowiskami ludzi nie wiem juz co mam robic lekarze
przepisuja coraz to nowe antybiotyki a poprawa zadna dzisiaj dostalismy
skierowanie do alergologa(w rodzinie nikt alergikiem nie jest mala w ciaz na
piersi)myslalam tez o badaniach w kierunku pasozytow poradzcie bo juz nie mam
sil
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: dodatkowo 02.03.07, 21:25
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760
    • czarna.perla Re: pomóżcie 02.03.07, 21:55
      tutaj amsz link na temat badań forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
      f=578&w=21563907&a=38025162 one napewno nie zaszkodzą a moga wiele wyjaśnić,
      przy tym nie są bolesne dla dziecka. po tylu antybiotykach jest duże
      prawdopodobieństwo, że przyplątała się grzybica i to ona dodatkowo osłabia
      odpornośc. badania możesz zrobic dopierop 2 tyg po odstawieniu antybiotyków i
      probiotyków. lekarze zazwyczaj nie dają skierowań na te badania. badania trzeba
      kilkakrotnie powtórzyc jesli nic nie wychodzi.
      • czarna.perla Re: pomóżcie 02.03.07, 21:55
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=21563907&a=38025162

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka