Dodaj do ulubionych

co na spacer?

22.04.08, 10:33
Witam!

Co dajecie swoim maluszkom na spacerze. Mój synek (11 miesięcy) uwielbia
chrupki kukurydziane. Ale ile można je jeść. Chciałabym dowiedzieć się, co mu
na spacerze mogłabym jeszcze zaserwować. Pozdrawiam i życzę słonecznych spacerków.
Monika
Obserwuj wątek
    • ola_mi Re: co na spacer? 22.04.08, 11:58
      moj dostaje chrupki, paluszki bezkidzkie lihgt (sa bez soli),
      czasami biszkopcik, ale paluszki ze wszystkim wygrywaja wink
    • julia78 Re: co na spacer? 22.04.08, 12:27
      ja nie daję i nigdy nic nie dawałam, ale jeśli miałabym coś podawać to
      herbatniki, biszkopty, jakieś owoce.

      Staszek
      FotoStaszki
    • aga8024 Re: co na spacer? 22.04.08, 12:57
      Głównie flipsy, bułka grahamka, czasem banan albo miśkopty od
      nestle, ewentualnie parówka
    • marghe_72 Re: co na spacer? 22.04.08, 13:51
      owoce
      • papiki Re: co na spacer? 22.04.08, 18:11
        do jedzenia nic nie daję, tylko picie mamy ze sobą na spacerze
    • andziulindzia Re: co na spacer? 23.04.08, 21:55
      owoce, kanapki z wędliną. picie
    • aannaa6 Re: co na spacer? 25.04.08, 12:12
      bułka, bez bułki nigdzie sie nie ruszamy,najlepiej jak największa,
    • erichdaniken Re: co na spacer? 27.04.08, 21:28
      jabluszka pokrojone w plasterki lub ciasteczka "be-be", chrupaczki. Daję wtedy jak zaczyna marudzić w wózku, bo niestety odkąd zaczęlam wypuszczać ją na place zabaw nie chce w nim siedziećsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka