jonapl
25.03.12, 22:06
hhhhmmm znajac Blazeja wiem,ze jest humanista i zwraca uwage na swoje i innych wypowiedzi...Wiem,ze po tylu latach niecodziennego uzywania naszego jezyka moj nie jest najlepszy,ale.... bardzo razi mnie ten tytul...bo raczej po gorzowskich zabytkach nie mozna chodzic tylko je zobaczyc ewentualnie zwiedzic, poznac.... a wiec bardziej pasowalby mi tutaj tytul Spacer sladami gorzowskich zabytkow. I to RENDEZ-Vous nijak ma sie do fontanny....