cajmero
16.08.12, 19:37
Szanowni Prezydent i Radni Miasta. Przy okazji remontu NAPRAWCIE przejazdy przez torowiska z Oś. Słonecznego do Al. 11 Listopada, koło "Słoneczka".
Przy okazji proszę, aby Pan Dyrektor, Prezydent i Radni dopilnowali, żeby torowiska były proste i szyny nie różniły się wysokością.
Na wzór, dowód, ze można proszę zobaczyć zdjęcia z kraju, z którego "prawdziwi P..cy się śmieją", kraj ten nie miał guru Balcerka a np: auta z tego kraju są na świecie znane i nawet dostępu do morza nie mają, ale tramwajarstwa możecie się od nich uczyć.
fotoforum.gazeta.pl/u/cajmero.html