pyttacz
14.12.15, 22:11
- powiedziała koleżanka pracy, jak jej przeczytałem wypowiedź Herr Schulza o zamachu stanu.
Jedyną drogą wyjścia sytuacji jest powtórzenie wyborów. Właściwie: powtarzanie aż do skutku, dopóki nie wygra Platforma, Unia Wolności albo chociaż Petru.
Im więcej demokracji tym lepiej.