Gość: Tom
IP: *.gorzow.mm.pl
10.02.05, 13:16
Znowu zdrowo się poklepali po plecach,uśmiali się po pachy,uścisneli sobie ręce.
Sukces!!!!!!!!!
A dla nas-musimy troche dołożyć z swoich oszczędności na misje w Iraku!
Powiadają że ta wojna to nasza sprawa!
100- baniek to my wydajemy teraz!
Ale jak się kongres zgodzi-to może nam dadzą kilka melonów?-Chcą dać w
sprzęcie- używanym co prawda ale sprawnym.Jak już dadzą,bo to wcale nie jest
takie pewne!
Pamiętajmy że serwis kosztuje-szczegółnie należy o tym pamiętać przy używanym
sprzęcie.
Sukces!!!!!!!!!!
Teraz jak wróci Alex powitajmy Go godnie przecież wystękał dla nas wiele!
Jakże wiele to musi jego kosztować!
Trzeba wszędzie bywać i to jeszcze nie jest takie złe,ale spróbujcie przy tym
być trzeżwi!
Polska to prawdziwa potęga militarna, jest nas pełno :
Afganistan,Irak.misje pokojowe ONZ.Szykujemy się do Sudanu!
Dziękujemy Ci o wielki Alexandrze!