Gość: Tomek IP: *.gorzow.mm.pl 28.03.05, 16:26 Brawo Gorzów! zielona góra znów dostała po tyłku! hahahaha! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zielonogórzanin Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 10:03 po tyłku to chyba dostanie gorzówek jak rozbiorą most w centrum miasta, a ludzie nie będą mogli przejść na zawarcie i zpowrotem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam/Międzyrzecz Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 12:27 zazdrość was zżera zielonogórskie wymoczki. Miedzyrzecz na zawsze z Gorzowem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.ztpnet.pl 29.03.05, 12:37 To to wkoncu moze sie skonczy te ciagle jeczenie jak to ZG wszystko zabiera!!! Wiecie ile ludzi znajdzie prace w tym urzedzie??? hehe 5-10os!!!:) Taki wielki urzad jak gorzow wielki jest:)POZDRO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek do Adam/Międzyrzecz IP: *.zacisze.zgora.pl 30.03.05, 18:58 Gość portalu: Adam/Międzyrzecz napisał(a): Miedzyrzecz na zawsze z Gorzowem! - Mówisz chyba w swoim imieniu, ponieważ większość mieszkańców Międzyrzecza ma w głębokim poważaniu animozje GW-ZG. Bardziej interesują się wydarzeniami u sąsiada w Świebodzinie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKM Re: do zg IP: *.gorzow.mm.pl 29.03.05, 12:45 Jak byś umiał czytać to prace znajdzie 50 osób. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKM Re: do zg IP: *.gorzow.mm.pl 29.03.05, 16:29 Nic innego od twojego ograniczonego mózgu nie wymagam , tylko czytanie ze zrozumieniem, chodź jak widze i to ci sprawia wielkie problemy. Przynosisz wstyd swojej zięlące buraku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do ckm PAN Z Z.G Re: do zg IP: 82.160.53.* 30.03.05, 10:19 c k m-to ty? ckm to- ciężko kapująca mózgownica-mówisz że pracy będzie dla 50- ciu? -to i tak za mało-kobylogórskiego motłochu bez pracy jest o wiele wiele więcej.a co z resztą?dalibyśmy wam wiecej urzędów ale ja wiem czy to warto??? atrament wypiją,kredę zeżrą a to już za duże wydatki na utrzymanie takiej "ADMINISTRACYJI" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:29 ARiMR z podobną ilością etatów wam nie śmierdziała zielonogórskie kmiotki? Ale w sumie dobrze się stało wiejskie urzędy powinny być na wsi, jeszcze tylko niech TVP3 Gorzów doceni zielonogórskie buractwo i zrobi o nim jakiś reportaż w "magazynie rolniczym" :))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.ztpnet.pl 29.03.05, 15:13 no to 50!!! i co? Ten urzad daje jakas przewage czy leczy kompleksy??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek do Tomka IP: *.zacisze.zgora.pl 30.03.05, 19:01 W ZG nie ma pastwisk, także magazyn rolniczy można zrobić z Gorzowem w roli głównej:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RIKI Re: do Tomka IP: *.gorzow.mm.pl 30.03.05, 19:36 Hehehe... pomarzyć każdy może... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Do zg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 12:10 I nic. Nawiązałem o twojego bzdurnego wątku, w ktorym wysmiewałeś liczbę etatów. Skoro nie pamiętasz co sam piszesz, trudno wymagać od ciebie zdolności percepcji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Do Tomka IP: *.ztpnet.pl 30.03.05, 12:29 Zobacz lepiej jak bardzo bzdurny jest twoj watek!ZG znowu dostala po...???? Zalosny jestes czlowieczku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 17:25 Gdybyś zwrócił uwagę na IP, a nie na imię, to byś zauważył, że nie jestem Tomkiem, który założył ten wątek zielonogórski Sherlocku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartoo Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 12:00 Gwoli ścisłości chciałem poinformować, że w Gorzowie są ... 3 mosty. A będą 4. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.ztpnet.pl 03.05.05, 11:59 5000 bedzie!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś