Dodaj do ulubionych

Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny ksi...

IP: *.gorzow.mm.pl 28.03.05, 16:26
Brawo Gorzów! zielona góra znów dostała po tyłku! hahahaha!
Obserwuj wątek
    • Gość: zielonogórzanin Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 10:03
      po tyłku to chyba dostanie
      gorzówek jak rozbiorą most
      w centrum miasta, a ludzie
      nie będą mogli przejść na zawarcie
      i zpowrotem !!!
    • Gość: Adam/Międzyrzecz Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 12:27
      zazdrość was zżera zielonogórskie wymoczki. Miedzyrzecz na zawsze z Gorzowem!
      • Gość: zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.ztpnet.pl 29.03.05, 12:37
        To to wkoncu moze sie skonczy te ciagle jeczenie jak to ZG wszystko zabiera!!!
        Wiecie ile ludzi znajdzie prace w tym urzedzie??? hehe 5-10os!!!:) Taki wielki
        urzad jak gorzow wielki jest:)POZDRO
      • Gość: Marek do Adam/Międzyrzecz IP: *.zacisze.zgora.pl 30.03.05, 18:58
        Gość portalu: Adam/Międzyrzecz napisał(a):
        Miedzyrzecz na zawsze z Gorzowem!

        - Mówisz chyba w swoim imieniu, ponieważ większość mieszkańców Międzyrzecza ma
        w głębokim poważaniu animozje GW-ZG. Bardziej interesują się wydarzeniami u
        sąsiada w Świebodzinie:)
    • Gość: CKM Re: do zg IP: *.gorzow.mm.pl 29.03.05, 12:45
      Jak byś umiał czytać to prace znajdzie 50 osób.
      • Gość: CKM Re: do zg IP: *.gorzow.mm.pl 29.03.05, 16:29
        Nic innego od twojego ograniczonego mózgu nie wymagam ,
        tylko czytanie ze zrozumieniem, chodź jak widze i to ci
        sprawia wielkie problemy. Przynosisz wstyd swojej zięlące
        buraku
      • Gość: Do ckm PAN Z Z.G Re: do zg IP: 82.160.53.* 30.03.05, 10:19
        c k m-to ty? ckm to- ciężko kapująca mózgownica-mówisz że pracy będzie dla 50-
        ciu? -to i tak za mało-kobylogórskiego motłochu bez pracy jest o wiele wiele
        więcej.a co z resztą?dalibyśmy wam wiecej urzędów ale ja wiem czy to warto???
        atrament wypiją,kredę zeżrą a to już za duże wydatki na utrzymanie
        takiej "ADMINISTRACYJI"
    • Gość: Tomek Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:29
      ARiMR z podobną ilością etatów wam nie śmierdziała zielonogórskie kmiotki? Ale
      w sumie dobrze się stało wiejskie urzędy powinny być na wsi, jeszcze tylko
      niech TVP3 Gorzów doceni zielonogórskie buractwo i zrobi o nim jakiś reportaż
      w "magazynie rolniczym" :)))))))))))))))
      • Gość: zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.ztpnet.pl 29.03.05, 15:13
        no to 50!!! i co? Ten urzad daje jakas przewage czy leczy kompleksy???













      • Gość: Marek do Tomka IP: *.zacisze.zgora.pl 30.03.05, 19:01
        W ZG nie ma pastwisk, także magazyn rolniczy można zrobić z Gorzowem w roli
        głównej:)
        • Gość: RIKI Re: do Tomka IP: *.gorzow.mm.pl 30.03.05, 19:36
          Hehehe... pomarzyć każdy może...
    • Gość: Tomek Do zg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 12:10
      I nic. Nawiązałem o twojego bzdurnego wątku, w ktorym wysmiewałeś liczbę
      etatów. Skoro nie pamiętasz co sam piszesz, trudno wymagać od ciebie zdolności
      percepcji.
      • Gość: zg Re: Do Tomka IP: *.ztpnet.pl 30.03.05, 12:29
        Zobacz lepiej jak bardzo bzdurny jest twoj watek!ZG znowu dostala po...????
        Zalosny jestes czlowieczku!!!
    • Gość: Do zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 17:25
      Gdybyś zwrócił uwagę na IP, a nie na imię, to byś zauważył, że nie jestem
      Tomkiem, który założył ten wątek zielonogórski Sherlocku...
      • Gość: Bartoo Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 12:00
        Gwoli ścisłości chciałem poinformować, że w Gorzowie są ... 3 mosty. A będą 4.
        • Gość: zg Re: Od lipca zacznie działać ośrodek migracyjny k IP: *.ztpnet.pl 03.05.05, 11:59
          5000 bedzie!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka