Gość: werty
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
29.06.05, 20:13
Jakiś Normalny (?) krzyczy na forum o głosowaniu... a niech krzyczy jego
prawo.... mi się jedynie nasunęła refleksja - jaka jest róznica pomiędzy tymi
wszystkimi partiami i ch kandydatami na stołki i diety poselskie czy
przydenckie?
Róznice mozna dostrzec jedynie w retoryce - różne pozniomy elokwencji i
umiejetności werbalnych... A tak po za tym... wszyscy obiecują że pod ich
rządami będzie lepiej... Tylko pytanie - komu? Jeszcze nie widziałem partii
która by dotrzymała słowa z obietnic apeli przedwyborczych!!!
Juz nie wspomnę o tych co przegraja.... ci to mają przechlapane...
Tak więc nie głosuję na nikogo... olewam całą nagonkę przedwyborczą...
Nie wiem jaka byłaby różnica pomiędzy rzadami Lepera a Kwaśniewskiego? Juz
nawet wygladaja podobnie...