IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 20:13
Jakiś Normalny (?) krzyczy na forum o głosowaniu... a niech krzyczy jego
prawo.... mi się jedynie nasunęła refleksja - jaka jest róznica pomiędzy tymi
wszystkimi partiami i ch kandydatami na stołki i diety poselskie czy
przydenckie?

Róznice mozna dostrzec jedynie w retoryce - różne pozniomy elokwencji i
umiejetności werbalnych... A tak po za tym... wszyscy obiecują że pod ich
rządami będzie lepiej... Tylko pytanie - komu? Jeszcze nie widziałem partii
która by dotrzymała słowa z obietnic apeli przedwyborczych!!!
Juz nie wspomnę o tych co przegraja.... ci to mają przechlapane...

Tak więc nie głosuję na nikogo... olewam całą nagonkę przedwyborczą...


Nie wiem jaka byłaby różnica pomiędzy rzadami Lepera a Kwaśniewskiego? Juz
nawet wygladaja podobnie...
Obserwuj wątek
    • Gość: werty Re: Normalny? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 21:04
      Zaczyna się humbug oszustwa...

      "Kwaśniewska: Chcę swoją twarzą firmować Cimoszewicza"

      Pewnie p. Cimoszewicz zawsze to niezły wiatr w żagle....
      • Gość: nicelus Re: Normalny? IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.05, 17:07
        orientacja wyborcy w polsce jest utrudniona, gdyż prawica i lewica zamieniły
        się miejscami. lewica jest konserwatywną partią ludzi bogatych. prawica jest
        bardziej postępowa i wywodzi się z robotniczego ruchu solidarnościowego. pomimo
        to nie należy czekać, aż to się na nowo uporządkuje i powstanie prawdziwa
        lewica i prawdziwa prawica. nie należy się dać zwariować i jednak należy
        głosować na jakiś program. pomimo że mam pogłody raczej prawicowe, to pod tym
        względem całkowicie się zgadzam z lewicowym sierakowskim:

        www.radio.zachod.pl/mp3/gosc/SIERAKOWSKI.mp3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka