e_werty 02.09.05, 20:31 Ale upierdliwy.. jak meszki... amówili że wszstie w Gorzowie wytruto... widocznie to desant z Chlorofilowej Górki.... P.S. Podejrzeweam że to Marek_p kryje sie za chlorofilem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: techno Re: Chlorofil... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 20:54 Aż przeczytałem wszystkie jego posty... Na wszystkich lubuskich forach, na jakich znalazłem;) Rany, dawno się tak nie uśmiałem:D Współczuję Wam tylko dlatego, że kandyduje u Was... a nie dla przykładu na Togo. Wtedy o ten kraj byłbym spokojniejszy... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Chlorofil... 05.09.05, 19:02 e_werty napisał: > Podejrzeweam że to Marek_p kryje sie za chlorofilem... Marek Pe kryje się w lesie. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Chlorofil... 05.09.05, 19:23 "...Marek Pe kryje się w lesie." czyli zgadłem!!! P.S. A co? chlorofil go sciga i Marekpe przeszedł do partyzantki? Daj znac jak przebiegaja potyczki... jakby co to moge podrzucic granatnik... dziadek na strychu chowa - "w razie czego" - może o ten "raz" chodziło...? Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:21 Chlorofil nie ma szans. Marekpe może przypuścić atak z powietrza. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:23 "... atak z powietrza..." i tu mnie przyparłas do... lasu... Masz rację chlorofile to "nieloty"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:27 Ale mają, skubane, aspiracje na wysokie loty. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:32 "...skubane, aspiracje na wysokie loty...." skubane?... na loty... chyba do garnka... Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:44 Po ugotowaniu może stracić kolor, toższamość i nie wiedzieć kim jest. Będzie mi się potem taki błąkał koło domu. Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:54 My tu gadu gadu, a Marekpe sam w okopie. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Chlorofil... 05.09.05, 20:56 "...Marekpe sam w okopie..." jestes pewna że sam? a te jego "pszczólki"? przytepiły czulki? Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Chlorofil... 05.09.05, 21:35 Slodkie bzykanie we wspomnieniach zostanie... Odpowiedz Link Zgłoś