Gość: omniem IP: *.visp.energis.pl 28.12.02, 11:22 Bardzo proszę o wypełnienie ankiety o e-edukacji www.ae.prokocim.krakow.pl/~jolka/BIURO/ankieta.htm od tego zalezy zaliczenie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arwena Re: SESJA!! 28.12.02, 18:59 od TEGO zalezy zaliczenie???? albo ktos sciemnia albo komus zdrowo odbilo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b.G. Re: SESJA!! IP: eodw3prx* 28.12.02, 21:54 O BOPOwiem, ze to chyba "jaja". ;-) Pozdrowy od b.G. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b.G. Re: SESJA!! IP: eodw3prx* 28.12.02, 23:44 Korekta Oczywiscie mialo byc " OBOPowiem ..." ;-) Odpowiedz Link Zgłoś