IP: *.visp.energis.pl 28.12.02, 11:22
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety o e-edukacji www.ae.prokocim.krakow.pl/~jolka/BIURO/ankieta.htm

od tego zalezy zaliczenie
Obserwuj wątek
    • arwena Re: SESJA!! 28.12.02, 18:59
      od TEGO zalezy zaliczenie????
      albo ktos sciemnia albo komus zdrowo odbilo
      • Gość: b.G. Re: SESJA!! IP: eodw3prx* 28.12.02, 21:54
        O BOPOwiem, ze to chyba "jaja".
        ;-)
        Pozdrowy od b.G.
        • Gość: b.G. Re: SESJA!! IP: eodw3prx* 28.12.02, 23:44
          Korekta
          Oczywiscie mialo byc " OBOPowiem ..."
          ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka