Dodaj do ulubionych

Nami rzadzi mafia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 09:46
Wiekszoscia Polakow rzadza roznego rodzaju mafie i mafijki, uklady i
ukladziki. W tych ukladach, mafijkach znajduja sie wiele szczebli
administracji, samorzadow, czesc wymiaru sprawiedliwosci, "stroze ladu i
porzadku publicznego" Kaczynscy nie cierpia na halucynacje kiedy o tym mowia.
Przykre, straszne, przerazajace i porazajace kto nami rzadzi.
Obserwuj wątek
      • djstop Re: Nami rzadzi mafia 15.05.07, 01:30
        Witam wszystkich.Czy to forum jeszcze dycha?Od wczoraj uczę się komputera.Tak
        sobie,dla ćwiczeń przeglądam fora; i jestem ciekaw tego co kto jak . . .?W tej
        sieci to nie ma ludzi którzy chcieli by coś zmienić w tym kraju.To po co
        ci '''''''''y konkrety?Czy potrzeba mafii by nami rządzić?pytania są czysto
        retory.....to Mam nadzieje że to forum jeszcze dycha i ktos się zechce
        wypowiedzieć?.
    • Gość: Bernard Re: Nami rzadzi mafia IP: *.ed.shawcable.net 27.11.06, 04:48
      Hey autor,
      Jestes najlepszym przykladem ofiary zarazy jaka Kaczynscy rozsiewja...
      Jesli twierdzisz oszolomioe jeden, ze "mafia" rzadzi Polsak to twierdzisz, ze
      Kaczynscy to "mafia"...
      Palnij sie w glowe pare razy pisowski aktywisto zanim dziob otworzysz...
      Polska nie rzadzi "mafia"...
      Polska rzadzi klika facetow ktorym sie wydaje ze sa swieta inwizycja przez
      Papierza przyslana...
      Tego z 11 wieku...
      "Mafia" takich ludzi sie boi i gdy dojda za "daleko" to ich likwiduje..
      To zadna mafia..
      To chorzy ludzie ktrzy naprawde wierza ze Bog ich na Ziemie zeslal by Polske
      ratowali...
      Tylko 24 godzinne rozwolnienie jest gorsze..
      Oni tak jednak od roku....
      Tego sie nie leczy...To sie azotoksem ( wyborami) wytepia...
      jak szkodliwe owady..
      Byle do wyborow...
      :)

• Gość: gorzowiak Re: Nami rzadzi mafia IP: 195.47.201.* 18.05.07, 07:34
      Zgadzam się rządzi nami mafia faszystów, rasistów, homofobów, przestępców,
      maniakalnych katalików, i innej maści ludzi skrajnie nietolerancyjnych, którzy
      mają poważny problem ze swoimi kompleksami i psychiką. To co robią PiSiory to
      jest prawdziwa mafia chcą sobie podporządkować całe Państwo, zaczęli od mediów,
      potem sądy, policja, trybunał konstytucyjny itd. Jeszcze rok lub dwa i po
      takiej wypowiedzi na forum (o ile zostanie opublikowana) zjawi się u mnie UOP i
      oskarża mnie o zamach stanu. Ale póki mogę głośno mówić o tym że Polska schodzi
      na psy a konkretnie na kaczki to mówie. LPR wprowadza swoje faszystowskie plany
      w życie, Samoobrona rozdaje państowowe instytucje i dopasowuje prawo tak aby
      nie spłacać długów (np. KRUS) a PiS zajmuje się lustracją zamiast ratować
      Służbę Zdrowia i zatrzymać Polaków wyjeżdżających za granicę. Ale z drugiej
      strony czemu mają nie wyjeżdżać, w polsce mogą liczyć tylko na niską pensję,
      brak opieki medycznej i narzucany na siłę katolicyzm. Już nie mówię o sądach i
      policji które moga cie złapać i zamknąć za nic a po 10 latach się okaże że to
      była pomyłka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka