Dodaj do ulubionych

Nowe stawki za parkowanie

19.11.03, 07:52
Na pierwszy rzut oka nowe stawki szokuja swoją wysokością - i do
tego brak opłat za postój półgodzinny.
Spełnią one jednak może inną istotną funkcję - odciągnięcia
ruchu kołowego od centrum miasta. Część mieszkańców przesiądzie
się na tramwaj i autobus.
Obserwuj wątek
    • Gość: OBYWATEL Ciekawe gdzie ta kasa trafi ???? IP: *.gorzow.mm.pl 19.11.03, 09:15
      Bo te opłaty to nie wszystko rocznie trzeba jeszcze dodać kilka
      stówek na rozwalone zawieszenie i felgi o te wszystkie dziury w
      ulicy które trzeba pokonać by można było zapłacić za nic czyli
      za parking niestrzeżony a inaczej mówiąc za nowe wille i
      samochody naszych włodarzy...........ech ta polska na kogo
      głosować na tych co kradną ,czy na tych co będą
      kraść ????????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka