Gość: Bernard
IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net
24.12.03, 07:57
Proponuje wpisywac nasze Noworoczne zyczenia dla Gorzowa.
1. Zycze nowej obwodnicy by usprawnic komunikacje w miescie.
2. Zycze by podali sie szybko do dymisji ci ktorych policja jeszcze nie
zlapala.
3. Zycze by udalo sie odslonic pomnik Szymona w terminie (1-go Maja)