Dodaj do ulubionych

ZYCZENIA NOWOROCZNE DLA GORZOWA

IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net 24.12.03, 07:57
Proponuje wpisywac nasze Noworoczne zyczenia dla Gorzowa.

1. Zycze nowej obwodnicy by usprawnic komunikacje w miescie.
2. Zycze by podali sie szybko do dymisji ci ktorych policja jeszcze nie
zlapala.
3. Zycze by udalo sie odslonic pomnik Szymona w terminie (1-go Maja)
Obserwuj wątek
    • Gość: j Re: ZYCZENIA DLA Wojewody Gorzowskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.03, 11:32
      Serdeczne życzenia dla Wojewody Korskiego wraz z podziekowaniami za to co
      dotychczs dokonał sklada mieszkaniec województwa.
      Trzymać tak dalej !!!!
    • Gość: ups Re: ZYCZENIA NOWOROCZNE DLA GORZOWA IP: *.gorzow.mm.pl 04.01.04, 00:43
      No widzisz - olali twoje życzenia.
      Nic dodać, nic ując.
      • Gość: Bernard Re: ZYCZENIA NOWOROCZNE DLA GORZOWA IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net 04.01.04, 00:51
        Hey ups,
        Ja zycze wszystkim. Olewaja czy nie.
        Taka juz dobra dusza jestem..
        A tobie dziekuje za odwiedzenie watku. (chociaz motywacja nizzbyt przyjazna...)
        Szczesliwego Nowego Roku
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka