Dodaj do ulubionych

cellulitis :(((

11.05.06, 22:21
Wtam wszyskie mamusie na forum! Zastanawiam sie czy cellulitis powstały w
czasie ciązy (jest on ogromny a co gorsze jest wszedzie)po porodzie zniknie
od tak chociaz wpewnej mierze ??? Mam zamier po porodzie chodzic na basen i
stosować specjalne kosmetyki na to okropinstwo ale nie wiem czy to wystarczy
bo zadje sobie sprawe ze pomaranczowa skórka to cięzki przeciwniksad(

Serdecznie pozdrawiam i dziekujeza pomoc smile)
Obserwuj wątek
    • visenna2 Re: cellulitis :((( 12.05.06, 08:13
      U mnie znikłsmile)) W ciąży miałam uda dosłownie jak galareta, cellulit nawet na
      łydkach, okropność, nie mogłam na siebie patrzeć. Przytyłam 19 kilosmile
      W miesiąc po porodzie znikło prawie wszystko, zostało tylko to co miałam przed
      ciążąsmile Poza tym pomaga dieta dla karmiącej: żadnej pizzy, hamburgerów, sosów
      ze słoików, smażeniny... Nie mogłam tego jeść bo młoda źle reagowała, bardzo mi
      to pomogło w dojściu do siebie.
      W ciąży organizm zatrzymuje dużo wody, stąd cellulit, ta woda raczej zejdzie po
      porodzie.
      • elag3 Re: cellulitis :((( 12.05.06, 11:39
        Mi też znikł. W czasie porodu ból krzyza promieniował mi okropnie na uda więc
        położna i mąż masowali mi te uda przez 10godz. Teraz mam mniejszy c. niż przed
        ciążą. Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszlo.
        • kasiak37 Re: cellulitis :((( 12.05.06, 11:46
          dobrze jest nie rezygnowac ze sportu w czasie ciazy.basen i dlugie spacery jak
          najbardziej przeciwdzialaja pomaranczowej skorce,poniewaz poprawiaja przeplyw
          plynow przez naczynia i dotleniaja organizm.ja sport uprawiam i oczywiscie nie
          objadam sie za dwoje,do tego moj organizm calkowicie zrezygnowal ze
          slodyczy.pozdrawiam wszystkie przyszle mamysmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka