Dodaj do ulubionych

Parę pytań....

03.07.08, 08:28
Cześć Dziewczynysmile
Czytam Was od dawna... W środę mamy pierwsze spotkanie w OAO w Sosnowcu, teraz
zaczynają się moje obawy - co i jak?? Chcemy na pierwszej rozmowie dopytać się
o wszystko, ja jestem zdecydowana na adopcję drugiego dziecka ( mamy już
biologiczną córkę ośmioletnią), ale mąż ma jeszcze pewne obawy. Mam nadzieję,
że po rozmowie w Ośrodku rozwieją się te obawy.... Ale sama też się boję....
Napiszcie proszę jak wyglądały Wasze rozmowy , no i oczywiście jeżeli jest
ktoś kto adoptował na Kościuszki w Sosnowcu to jakie wrażenia.... Dzięki smile)
Obserwuj wątek
    • sylviek1 Re: Errata:)) 03.07.08, 08:30
      Na Krzywej, nie na Kościuszki, bo ten słyszałam, że zamykająsmile)
    • kasialu Re: Parę pytań.... 04.07.08, 13:29
      Ja nie z Sosnowca, ale powiem jak było w moim oA. Atmosfera
      przemiła. Zadałam milion sidemset tyś pytań na kóre uzyskałam
      odpowiedzi. Rozmowa polegała na tym, że my pytaliśmy, a pani z OA
      odpowiadała. Poinformowała nas o wymaganych dokumentach. Wtedy OA
      nas o nic nie pytał, chyba że z naszego pyania wynikała taka
      potrzeba.
      Było przesympatycznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka