Cześć Dziewczyny

Czytam Was od dawna... W środę mamy pierwsze spotkanie w OAO w Sosnowcu, teraz
zaczynają się moje obawy - co i jak?? Chcemy na pierwszej rozmowie dopytać się
o wszystko, ja jestem zdecydowana na adopcję drugiego dziecka ( mamy już
biologiczną córkę ośmioletnią), ale mąż ma jeszcze pewne obawy. Mam nadzieję,
że po rozmowie w Ośrodku rozwieją się te obawy.... Ale sama też się boję....
Napiszcie proszę jak wyglądały Wasze rozmowy , no i oczywiście jeżeli jest
ktoś kto adoptował na Kościuszki w Sosnowcu to jakie wrażenia.... Dzięki

)