Dodaj do ulubionych

DO pinik !!!!!!

22.01.04, 10:29
Czy mogłabyś mi przesłać zdjęcie tego wózka (peg-perego) i troszkę info na
jego temat, będę Ci bardzo wdzięczna.
Aga (agasanok@wp.pl lub myszka2979@gazeta.pl)
Obserwuj wątek
    • pinik Re: DO pinik !!!!!! 22.01.04, 11:33
      Hej!

      Odpowiedzialam na podane adresy!

      Pinik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka