myszka2979 22.01.04, 10:29 Czy mogłabyś mi przesłać zdjęcie tego wózka (peg-perego) i troszkę info na jego temat, będę Ci bardzo wdzięczna. Aga (agasanok@wp.pl lub myszka2979@gazeta.pl) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinik Re: DO pinik !!!!!! 22.01.04, 11:33 Hej! Odpowiedzialam na podane adresy! Pinik Odpowiedz Link Zgłoś