Dodaj do ulubionych

Torebka Pull&Bear

13.03.10, 17:37
Czy może ktoś widział ją w Złotych tarasach w Pull&Bear?
Obserwuj wątek
    • Gość: unoduetre Re: Torebka Pull&Bear IP: *.chello.pl 20.03.10, 14:28
      pięknaaaa
    • Gość: lilith Re: Torebka Pull&Bear IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.10, 12:38
      baaardzo przypomina torebke alexy chung zaprojektowana dla mulberry. Boska smile
    • hhondzia Re: Torebka Pull&Bear 04.05.10, 16:24
      czy może ktoś widział ja w jakim kolwiek ze sklepów Pull&Bera, bo w p-ń już ich nie ma??? jest przesliczna...
    • Gość: monique Re: Torebka Pull&Bear IP: *.182.134.10.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.10, 19:44
      tez nie widzialam, ciekawe czy to skorka smile?
    • Gość: mili07 Re: Torebka Pull&Bear IP: 83.2.110.* 19.05.10, 21:46
      super torba
    • Gość: agata Re: Torebka Pull&Bear IP: *.lublin.mm.pl 23.05.10, 13:37
      jest piekna..szkoda tylko,ze nie mozna jej zdobyc w warszawiesad
    • Gość: Gość Re: Torebka Pull&Bear IP: *.168. / 192.168.3.* 02.08.10, 20:14
      nigdzie jej nie można dostac...jak ktos cos wie to niech sie podzieli informacjasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka