black.gedeona 13.03.10, 17:37 Czy może ktoś widział ją w Złotych tarasach w Pull&Bear? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lilith Re: Torebka Pull&Bear IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.10, 12:38 baaardzo przypomina torebke alexy chung zaprojektowana dla mulberry. Boska Odpowiedz Link Zgłoś
hhondzia Re: Torebka Pull&Bear 04.05.10, 16:24 czy może ktoś widział ja w jakim kolwiek ze sklepów Pull&Bera, bo w p-ń już ich nie ma??? jest przesliczna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monique Re: Torebka Pull&Bear IP: *.182.134.10.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.10, 19:44 tez nie widzialam, ciekawe czy to skorka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: Torebka Pull&Bear IP: *.lublin.mm.pl 23.05.10, 13:37 jest piekna..szkoda tylko,ze nie mozna jej zdobyc w warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Torebka Pull&Bear IP: *.168. / 192.168.3.* 02.08.10, 20:14 nigdzie jej nie można dostac...jak ktos cos wie to niech sie podzieli informacja Odpowiedz Link Zgłoś