20.02.04, 11:09
czesc, słucha przeczytała w którymś poście że posiadasz Peg Perego Atlantico (
nie wiem czy dobrze napisałam ). Mam pytanie, bo w tym wózku dziecko zawsze
jest tyłem do Ciebie?? A czy w starszym modelu siedzisko można było zamontować
odwrotnie?? widziałam ostatnio podobny wózek i dziecko siedziało odwrotnie..
Nadal się wacham nad spacerówką, a tamta mi siepodobała, tylko nie wiem
dokładnie co to było?? czy może ty wiesz jak było ze starszymi modelami??
Grażyna
Obserwuj wątek
    • mamami Re: do PINIK 20.02.04, 12:05
      Co prawda nie jestem Pinik ale mogę pomóc smile zresztą dzięki przeszkoleniu przez
      Pinik.
      Atlantico zawsze ma spacerówkę ustawioną tak że dzidzia jedzie do ciebie tyłem.
      Wózek w którym możesz odwracać siedzisko to Peg Perego Converse na stelażu
      Caravelle.
      www.baby.com.pl/szczegoly.php?aukcja=&grupa_p=1&przedm=370781&pwd[1]=%2F1%2F100792%2F100819%2F370724&grp=&sortuj=kod
      tu mozesz go sobie zobaczyć.
      • selin77 :)))) 20.02.04, 14:48
        dziekuje Ci bardzo smile))
    • ainer1 Re: do PINIK 20.02.04, 14:49
      to jest moj wozeczek wlasnie!
      nawet kolor sie zgadza!
      stoi i czeka na pasazera a pasazer Mamie zebra obija smile

      Renia
      • selin77 Re: do PINIK 20.02.04, 17:25
        Też mi się podoba i chyba własnie taką spacerówkę kupimy smile))
        Grazyna
    • selin77 Re: do PINIK 20.02.04, 21:01
      jeszcze pytanko smile)
      w tym wózeczku mozna siedzisko montować w obydwie strony??
      Grazyna
      • mamami Re: do PINIK 20.02.04, 22:04
        Tak. Siedzisko montuje się w obie strony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka