selin77
20.02.04, 11:09
czesc, słucha przeczytała w którymś poście że posiadasz Peg Perego Atlantico (
nie wiem czy dobrze napisałam ). Mam pytanie, bo w tym wózku dziecko zawsze
jest tyłem do Ciebie?? A czy w starszym modelu siedzisko można było zamontować
odwrotnie?? widziałam ostatnio podobny wózek i dziecko siedziało odwrotnie..
Nadal się wacham nad spacerówką, a tamta mi siepodobała, tylko nie wiem
dokładnie co to było?? czy może ty wiesz jak było ze starszymi modelami??
Grażyna