Dodaj do ulubionych

WÓZKI KADEX

09.05.04, 11:03
Czy któraś z Was zamierzała kupić lub kupiła taki wózeczek?
Czy wiecie skąd pochodzi producent tych wózków?
Ania i Dzidzia 14.06.2004
Obserwuj wątek
    • aolka Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 20:24
      ja mam wozek kadex i jesli znajde instrukcje to moge ci powiedziec skad
      pochodzi producent
      ale to dopiero jutro, bo dzis mi sie nie bardzo chce
      pozdrowienia ola
      • aolka Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 20:31
        wlasnie mi sie przypomnialo gdzie ja mam, wiec moge ci powiedziec, ze nie wiem
        gdzie go produkuja, bo nie ma adresu surprised
        jest za to telefon 034/3627446
        pozdrowienia ola
        • ethomas Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 22:08
          jeśli 034.... to w Częstochowie smile))
        • nucha27 Re: WÓZKI KADEX 10.05.04, 09:37
          Serdecznie Ci dziękuję za pomoc. Jak się sprawuje ten wózeczek, czy juz jest
          wypróbowany??I jaki macie na paskach czy sprężynach??
          Pozdrowionka
          Ania
    • akve Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 22:08
      Witaj,
      też szukałam iinfo o tych wózkach,bo mąż kupił go znienacka winktuz przed
      wprowadzeniem vat'tu 22%.Był niedrogi i jest fajnie i starannie wykończony, na
      pasach, ładny materiał, gwarancja 12 miesięcy( wielu producentów daje tylko 6
      miesięcy).Sprzedawca wózków powiedział ,ż choc firma nie jest tak znana to sa
      to wózki nieawaryjne w porównaniu np. z Baby Dreams;moge mu ufac bo prowadzi
      serwis wszystkich polskich wózków.
      Acha, i jest lekki jak na wózek,bo wazy 12kg w najcięzszej wersji czyli z
      nosidłem dla noworodka.Z powodu wagiwybraliśmy koła piankowe nie pompowane.A
      amortyzacje zapewniają pasy.
      Myślę,z eto dobry wybór
      Pozdrawiam
      Ewa
      Nie znalazłam str www producenta,niestety.
      • nucha27 Re: WÓZKI KADEX 10.05.04, 09:40
        A czy te koła piankowe osadzone są na metalowych "szprychach" czy plastikowych??
        Szczerze mówiąc nie wiem czy widziałam u siebie na piankowych, juz się sama
        pogubiłam.
        Pozdrawiam
        Ania
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka