marzenek3 19.12.11, 12:57 Warto kupić dla trzylatka przygody Kapitana Sharkiego? Ktoś może czytał dziecku tą książeczkę. Z tego co się zorientowałam to jest trylogia. Ale nie wiem czy warto kupić od razu wszystkie trzy książeczki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mw115 Re: Kapitan Sharky 19.12.11, 13:26 Myślę ze dla 3-latka już się nada. Jest dużo kolorowych ilustracji, w każdym razie więcej ilustracji niż tekstu. Mój obecnie 5 -cio latek nadal lubi te książki. Starszy brat też lubił. Jeśli synek lubi piratów i te klimaty możesz kupić wszustkie 3. Odpowiedz Link Zgłoś