Dodaj do ulubionych

Kapitan Sharky

19.12.11, 12:57
Warto kupić dla trzylatka przygody Kapitana Sharkiego?
Ktoś może czytał dziecku tą książeczkę.
Z tego co się zorientowałam to jest trylogia. Ale nie wiem czy warto kupić od razu wszystkie trzy książeczki.
Obserwuj wątek
    • mw115 Re: Kapitan Sharky 19.12.11, 13:26
      Myślę ze dla 3-latka już się nada. Jest dużo kolorowych ilustracji, w każdym razie więcej ilustracji niż tekstu.
      Mój obecnie 5 -cio latek nadal lubi te książki. Starszy brat też lubił.
      Jeśli synek lubi piratów i te klimaty możesz kupić wszustkie 3.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka