Dodaj do ulubionych

Dmuchany zamek, domek

30.01.05, 09:13
Dziewczyny niedlugo moj synek bedzie mial pierwsze urodziny i chcielismy mu
kupic wlasnie jakis domek, zamek dmuchany. Taka pomniejszona zabawke z
centrum zabaw dla dzieci. Ale nigdzie nie mozemy go znalezc. Sprzedawcy w
kilku pytanych przeze mnie sklepch zabawkowych robili duze oczy (Warszawa).
Podpowiedzcie mi gdzie mozna kupic taka zabawke.
Z gory dziekuje
Agnieszka i Szymek (2004.02.07)
Obserwuj wątek
    • honda1998 Re: Dmuchany zamek, domek 30.01.05, 10:16
      My kupowaliśmy latem w Selgrosie ale teraz chyba nie ma sezonu więc może być
      problem sad(( niestety zamek był uzytkowany na trawie i po jednym sezonie pękł w
      kilku miejscach - koszt naprawy przerósł zakup ew. drugiego sad((
      • ewma Re: Dmuchany zamek, domek 30.01.05, 14:03
        Ostatnio widziałam taki zamek na Allegro, więc spróbuj tam poszukać.
        • kajka68 Re: Dmuchany zamek, domek 30.01.05, 15:47
          mam taki piekny zamek z różnymi bajerami ale własnie ,...tak jak poprzedniczki
          zrobiła sie dzurka...trzeba by to skleic...u mnie nie ma kto sie tym zajac
          jesli jestes złota raczka to moge ci tanio odsprzedac...jesli nie znajdziesz
          nowego.a frajdy przynosi mnóstwo moja córcia cały czas w nim przesiadywałasmile
          • igasia1 Re: Dmuchany zamek, domek 30.01.05, 21:47
            A ile chcesz za ten przeciurawiony zamek?jak duża jest dziurka i gdzie? jak
            masz zdjęcia to prześlij wraz z odpowiedzią na adres igasia1@NOSPAM.gazeta.pl
            • kajka68 Re: Dmuchany zamek, domek 31.01.05, 10:02
              wysłałamsmile
    • szymon20042 Re: Dmuchany zamek, domek 30.01.05, 19:42
      Dzieki dziewczyny. Bede wiec chyba musiala zaczekac do lata ale bardzo dziekuje
      za podpowiedzi i propozycje.
      Agnieszka i Szymek (2004.02.07)
    • rtex1 Re: Dmuchany zamek, domek 31.01.05, 13:24
      Witam
      Mój synek dostał taki dmuchany zamek z piłeczkami na urodziny od chrzestnego.
      Kupili go w E.Leclerc w zeszłym roku w marcu, więc pora roku nie ma znaczenia.
      Poszukaj w supermarketach, może coś znajdziesz.
      A taki zamek to naprawdę duza frajda. Stoi u nas napompowany już prawie rok i
      synkowi jeszcze sie nie znudził. Zycze sukcesów w poszukiwaniu.
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka