Dodaj do ulubionych

NAMYSLOWSKA-gielda

30.03.05, 22:27
witam
chcialbym sie wybrac na te gielde po ciuszki dzieciece,ale nie wiem czy warto
i dokladnie kiedy ona sie odbywa
dzieki za opinie
Obserwuj wątek
    • inia25 Re: NAMYSLOWSKA-gielda 30.03.05, 22:29
      WARTO

      sobota i niedziela
    • maczkama Re: NAMYSLOWSKA-gielda 03.04.05, 14:57
      Ta giełda to jest rewelacja, mieszkam obok i jestem uzależniona. Sobota
      niedziela tak do 13 gdzieś ale najlepiej być o 9. A teraz ciepło i giełdy
      rewelacyjne. Wczoraj kupiłam córce buty adidas za 20 zł bez śladów używania,
      kurteczkę wiosenną za 15 zł, zabawkę FP za 5zł, i dwa kapelutki po 5zł. Ale
      jestem szczęśliwa.
      Pozdrawiam
      • zzzz4 Re: NAMYSLOWSKA-gielda 03.04.05, 21:06
        a w którym to jest miejscu dokładnie?
        • ewabart Re: NAMYSLOWSKA-gielda 03.04.05, 21:12
          dokladnie na basenach
          • dbak3 Re: NAMYSLOWSKA-gielda 04.04.05, 09:34
            witam
            Indzia25 pisałaś że na tej giełdzie są nowe ciuszki z H&M o wiele tańsze niż w
            sklepie. czy zawsze są tam osoby które te ciuchy sprzedają czy tylko
            sporadycznie można ich spotkać. bo ja chcę iść w najbliższą sobotę i przede
            wszystkim zobaczyć te ciuchy i nie wiem czy warto.
            pozdrawiam
            Aśka
            • katarka Re: NAMYSLOWSKA-gielda 04.04.05, 12:56
              Ja chcialam tylko dodac ze niestety glownie sa tam rzeczy dla malych dzieci, od
              noworodkow do dajmy na to 2-3 lat. Ubranek jest mnostwo i sa tak cudne ze
              zaluje ze moje corki nie sa mlodsze. Uzywane rzeczy "po swoich dzieciach" mozna
              kupic od 1 zl za sztuke, a takie z ciuchow zachodnich to powiedzmy 8-20 zł.
    • hanka4 Re: NAMYSLOWSKA-gielda 09.04.05, 14:21
      Czy chodzi o Namysłów w woj. opolskim? I gdzie w przybliżeniu są te "baseny"?
      Podajcie ulicę, proszę.
      • zuzia_i_werka Re: NAMYSLOWSKA-gielda 09.04.05, 14:22
        Hej! Niestety chodzi o giełdę na ulicy Namysłowskiej w W-wiesad Pozdr!
    • maczkama Re: NAMYSLOWSKA-gielda 09.04.05, 20:18
      Witam, W każdą sobotę i niedzielę są dziewczyny z ciuchami HM, ale trzeba
      przyjść rano żeby jeszcze coś zostało no i nie masz gwarancji że znajdziesz coś
      co cię akurat zainteresuje. W co drugą niedzielę zaraz przy wejściu jest też
      dziewczyna z rzeczami z HM, ma też sporo ubrań na starsze dzieci. To prawda ,że
      na Namysłowskiej najłatwiej ubrać maluszka, ale ja tam kupuję ubrania i dla
      11latka, i dla siebie, i dla męża. Kupuję też książki, kosmetyki, zabawki no i
      właściwie wszystko tam można kupić tylko trzeba bywać regularnie, to jest takie
      polowanie na okazje. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka