Dodaj do ulubionych

BARTEK BIS POLAKA

30.06.05, 21:17
Czy ma ktoś z Was tą parasolkę?Na stronie producenta wygląda ciekawie-ma
regulowany ofoliowany podnozek i pałak,odpinana budke,regulacje oparcia do
spania,fajne kolorki,duzy koszyk jak na parasolkę,waży 8kg,okrycie na nogi.Ma
ktoś ten wozeczek?Widzialyscie na zywo?Jak sie sprawuje i przede wszystkim
jaka jest cena?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka