Dodaj do ulubionych

gdzie fajne torty w Warszawie?????????

07.10.05, 09:03
Szukam cukierni ktora robi fajne torty dla dzieci?
dziekuje z gory za info
Obserwuj wątek
    • ajkija Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 09:24
      Wiesz co, jest tego mnóstwo. Ja też szukałam informacji na ten temat i na forum
      Warszawa jest tego sporo - adresy telefony itd. Od siebie mogę dodać, że torty w
      kształcie auta, ciężarówki, misia robią np. w cukierni w CH Targówek, kosztują
      ok 50-60 zł za cały tort. I to jest najtaniej co znalazłam. Zwątpiłam z tymi
      cenami i w końcu sama zrobiłam traktor. Smaczny raczej nie był, ale za to jaki
      piękny smile)
      • jagodziana Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 11:52
        a gdzie dokladnie w CH Tarkowek jest ta cukiernia ?
    • renata28 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 13:32
      Blikle.
    • lhotse71 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 14:51
      Batida na ul. Nowogrodzkiej !!! Tort to najczęściej mus (na przykład
      czekoladowy) a dekorację możne samemu zaproponować (ot chociażby przychodząc do
      cukierni w obrazkiem ulubionego bohatera małego jubilata). Torcik (na 6-8 osób)
      to koszt ok. 50 zł. Tort jest przepyszny i śliczny smile
      • ajkija CH Targowek 07.10.05, 16:10
        Cukiernia nazywa się (chyba) "Torcik" i jest przy samym Carrefourze. Jak
        wchodzisz wejściem przy MacDonaldzie to trzeba alejką do końca: Sklep z butami -
        Calzedonia - Intimissimi - Torcik. Pani ma album ze zdjęciami tortów na
        zamówienie, można wybrać dowolne kremy i kolory.
      • romarzena Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 20:27
        Tylko Batida ! Boski smak, wygląd ekstra, za tort podwójny zapłacisz ok 50zł,
        nie wiem jak z cenami tortów specjalnie dla dzieci.
    • e_r_i_n Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 22:46
      Z czystym sumieniem moge polecic cukiernie "Petryka".
      Zamawialismy tam synkowi tort w zeszlym roku, w tym tez planujemy (jego tort to
      pociag, po lewej stronie w drugim wierszu):
      www.petryka.pl/tortyz1.htm
    • dominika8 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 08.10.05, 08:23
      tak, takie w kształcie czegoś są super
      ale też fajne torty, ze zdjęciem na wierzchu ( jadalnym) robią ( kiedyś
      przynajmniej) na wierzchu.
      • dominika8 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 08.10.05, 08:24
        no i nie napisałam gdziesmile
        na ul. Solec, na przeciwko Przychodni, ul. Solec, chyba 98
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka