jagodziana 07.10.05, 09:03 Szukam cukierni ktora robi fajne torty dla dzieci? dziekuje z gory za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajkija Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 09:24 Wiesz co, jest tego mnóstwo. Ja też szukałam informacji na ten temat i na forum Warszawa jest tego sporo - adresy telefony itd. Od siebie mogę dodać, że torty w kształcie auta, ciężarówki, misia robią np. w cukierni w CH Targówek, kosztują ok 50-60 zł za cały tort. I to jest najtaniej co znalazłam. Zwątpiłam z tymi cenami i w końcu sama zrobiłam traktor. Smaczny raczej nie był, ale za to jaki piękny ) Odpowiedz Link Zgłoś
jagodziana Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 11:52 a gdzie dokladnie w CH Tarkowek jest ta cukiernia ? Odpowiedz Link Zgłoś
lhotse71 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 14:51 Batida na ul. Nowogrodzkiej !!! Tort to najczęściej mus (na przykład czekoladowy) a dekorację możne samemu zaproponować (ot chociażby przychodząc do cukierni w obrazkiem ulubionego bohatera małego jubilata). Torcik (na 6-8 osób) to koszt ok. 50 zł. Tort jest przepyszny i śliczny Odpowiedz Link Zgłoś
ajkija CH Targowek 07.10.05, 16:10 Cukiernia nazywa się (chyba) "Torcik" i jest przy samym Carrefourze. Jak wchodzisz wejściem przy MacDonaldzie to trzeba alejką do końca: Sklep z butami - Calzedonia - Intimissimi - Torcik. Pani ma album ze zdjęciami tortów na zamówienie, można wybrać dowolne kremy i kolory. Odpowiedz Link Zgłoś
romarzena Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 20:27 Tylko Batida ! Boski smak, wygląd ekstra, za tort podwójny zapłacisz ok 50zł, nie wiem jak z cenami tortów specjalnie dla dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 07.10.05, 22:46 Z czystym sumieniem moge polecic cukiernie "Petryka". Zamawialismy tam synkowi tort w zeszlym roku, w tym tez planujemy (jego tort to pociag, po lewej stronie w drugim wierszu): www.petryka.pl/tortyz1.htm Odpowiedz Link Zgłoś
dominika8 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 08.10.05, 08:23 tak, takie w kształcie czegoś są super ale też fajne torty, ze zdjęciem na wierzchu ( jadalnym) robią ( kiedyś przynajmniej) na wierzchu. Odpowiedz Link Zgłoś
dominika8 Re: gdzie fajne torty w Warszawie????????? 08.10.05, 08:24 no i nie napisałam gdzie na ul. Solec, na przeciwko Przychodni, ul. Solec, chyba 98 Odpowiedz Link Zgłoś