Dodaj do ulubionych

Jeep All-Weather - lekka parasolka z USA opinie

13.03.06, 12:17
Hej Dziewczyny ! Właśnie dostałam ten wózeczek do domku i zaczynamy testować.
Kupiałam go na aukcji
www.allegro.pl/item89981070_nowy_jeep_parasolka_transport_gratis_.html
i powiem że jestem miło zaskoczona obsługą. Po pierwsze za wózek płaci się w
dwóch częściach w odstępie ok 4-5 tyg. Jest to świetne rozwiązanie dla
liczących grosiki. Po drugie na wózek miałam czekać 5 tyg a tu niespodzianka
bo dostałam po niecałych trzech tygodniach.(oczywiście Sprzedająca zapytała
czy zyczę sobie go wczesniej) Po trzecie dobrze zapakowany w oryginalny
karton.
Teraz co do wózka.
Były już tu spekulacje na temat tego czy to Hauck czy nie. Wyjaśniam to nie
hauck. producentem jest firma Kolkraft z Denver.
Na stronkach kosztują ok 40 dolarów u nas można ponegocjować wink
Wózek jest zgrabniutki i dobrze wykonany.
waga 4,5 kg
Niektóre mamy pisały że wydaje się mały jak dla lalek. Hmm nasza Mati ma 20 m-
cy nosi rozmiar 92 i mieści się w nim (oczywiście bez tych kombinezonów, toż
to wózek przewozowy na wiosnę i lato wink )
Podoba nam sie opcja obniżenia oparcia bo jak sobie zaśnie, to główka nie
będzie zwisała.
Jak będziecie chciały pomierzę i sfotografuję z Matyśką.
To na razie tyle mamy za sobą tylko spacer po mieszkaniu. Łatwo sie go
podbija na progach. Może dziś jeszcze zaliczymy wypad do marketu, bo na
dworek za wcześnie - Matilka troszkę kaszle.
Obserwuj wątek
    • monika26kr Re: Jeep All-Weather - lekka parasolka z USA opin 13.03.06, 12:20
      Wszystko fajnie tylko po co placic 340 zl za wozek ktory mozna kupic na
      amerykanskim ebayu za 30$ i miec go za jakies 200 zl?
      • detinka Re: Jeep All-Weather - lekka parasolka z USA opin 13.03.06, 12:25
        masz rację jeśli ktoś sobie poradzi z językiem (kontakt) wysyłką itp. może
        zamówić na amerykańskim e-bay albo w innych sklepach internetowych.Chociaż
        czytałyśmy juz tu kilka historii w których dziewczyny zmagały się z takimi
        zakupami.
        Ten post jest zatytułowany OPINIE a nie fajna aukcja. Aukcja jest podana tylko
        dla informacji o czym piszemy. Jest to aukcja z której też i ja skorzystałam wink
    • mamadamianka do detinki 13.03.06, 12:37
      Jakie sa dokładne wymiary siedzonka i wysokość oparcia?
      Naprawde wózeczek jest taki leciutki?
      Jakie ma kółka? średnica
      Ja jak wczesniej pisałam szukam lekkiej parasolki z daszkiem dla mojego
      maluszka. Wazy 12 kg. POd koniec czerwca 3 latka. Ale wózka potrzebujemy na
      dojazd do przedszkola i ewentualne inne wypady.
      pozdrawiam

      • detinka Re: do detinki 13.03.06, 13:21
        parasolka Jeep: 4,5 kg,
        - szer. siedziska: 28 cm
        - głęgokość 20 cm,
        - wys. oparcia 44 cm
        - bez pałąka,
        - bez kosza
        - dwie pozycje oparcia (siedząca i półleżąca)
        - daszek z płynną regulacją 180 stopni całkowicie demontowany
        - wysokość 97 cm (rączki gięte gąbkowe)
        - plecki - zwijana tapicerka tworząca poduszkę a pod spodem siateczka
        - pojemnik na butelkę przy rączkach
        - dwie boczne kieszenie w których się mieszczą np pampersy i chusteczki
      • detinka Re: do detinki 13.03.06, 13:24
        zapomniałam
        - kółeczka 14 cm

        zerknij tez na wątek gucci77 z podsumowniem parasolek wink

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=38342071
        • mercedes552 Re: do detinki 13.03.06, 17:32
          Hej!Miałam kiedyś amerykański wózek firmy COSCO i był beznadziejny (po pół roku
          urwało się kółko , którego nie dało się już naprawić).Moja koleżanka też miała
          spacerówkę przysłaną ze Stanów (Evenflo)i stało się to samo.
          W USA te rzeczy są tanie i pewno po sezonie wymieniane są na nowszy model.
          A te wózeczki można kupić w walamrt.com (niecałe 40$) i przesłać przez polamer
          do Polski. Wyjdzie około 200 zł
    • kkasia_lublin Re: Jeep All-Weather - lekka parasolka z USA opin 16.03.06, 14:55
      hejsmile
      przepraszam że zawracam głowesmile
      napisz mi prosze cos wiecej o tym wózeczku...pewnie na dworku jeszcze nie
      byliście??? mieszka w mieście i ciekawa jestem jak sprawuje się na naszych
      chodnikach...
      moja córcia ma 20 miesiecy i jest duzasmile mam trókołowca graco, tez jest lekki
      ale nieporeczny, ciezko mi jest z min wejsc do autobusu ze względu na
      rozmiary..mysle o wiosnie i o JEEPie...napisz mi prosze moze na maila (jesli Ci
      wygodniej) kasia@pmail.pl
      problem mam jeszcze takize , moja Kornelia zasypia w wózku, inaczej nie umiesad
      troche to uciazliwe, ale sami ja tego nauczylismy,,,mam nadzieje ze wkrótce ja
      oduczymmy...ale nie chcemy jej ta od tego odciąćsad
      czy wózeczek bedzie dla niej dobry, najbardziej boje sie czy sie zmiesci i czy
      kółka wytrzymaja?smile a moze jest gdzies napisany udzwigsmile
      pozdrawiam serdecznie i z góry bardzo dziekuje za odpowiedz
      • detinka WADA nr 1 16.03.06, 20:16
        Zauważyłam coś co może przeszkadzać !!! Kółka nie maja blokady tzn cały cza sie
        kręcą i na wielkich wertepach będzie problem sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka