Hej Dziewczyny ! Właśnie dostałam ten wózeczek do domku i zaczynamy testować.
Kupiałam go na aukcji
www.allegro.pl/item89981070_nowy_jeep_parasolka_transport_gratis_.html
i powiem że jestem miło zaskoczona obsługą. Po pierwsze za wózek płaci się w
dwóch częściach w odstępie ok 4-5 tyg. Jest to świetne rozwiązanie dla
liczących grosiki. Po drugie na wózek miałam czekać 5 tyg a tu niespodzianka
bo dostałam po niecałych trzech tygodniach.(oczywiście Sprzedająca zapytała
czy zyczę sobie go wczesniej) Po trzecie dobrze zapakowany w oryginalny
karton.
Teraz co do wózka.
Były już tu spekulacje na temat tego czy to Hauck czy nie. Wyjaśniam to nie
hauck. producentem jest firma Kolkraft z Denver.
Na stronkach kosztują ok 40 dolarów u nas można ponegocjować

Wózek jest zgrabniutki i dobrze wykonany.
waga 4,5 kg
Niektóre mamy pisały że wydaje się mały jak dla lalek. Hmm nasza Mati ma 20 m-
cy nosi rozmiar 92 i mieści się w nim (oczywiście bez tych kombinezonów, toż
to wózek przewozowy na wiosnę i lato

)
Podoba nam sie opcja obniżenia oparcia bo jak sobie zaśnie, to główka nie
będzie zwisała.
Jak będziecie chciały pomierzę i sfotografuję z Matyśką.
To na razie tyle mamy za sobą tylko spacer po mieszkaniu. Łatwo sie go
podbija na progach. Może dziś jeszcze zaliczymy wypad do marketu, bo na
dworek za wcześnie - Matilka troszkę kaszle.