come_back 23.05.06, 09:57 Piekny. Nic dodac nic ujac. sa jakies mamy uzytkowniczki? bo mnie wydaje sie, ze to nowosc. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w-ella Re: Dixie Cosatto- czy ktos ma ten wozek :-)? 23.05.06, 10:11 hej, wyobraź sobie że właśnie widziałam go w Entliczku w Krakowie, to była jedyna parasolką która mi się spodobała, była w kolorze kawy z mlekiem, miała budkę, koszyczek, wyglądała bardzo zgrabnie, dokładnie nie pamiętam ile kosztowała ale coś około 500zł(cena trochę przesadzona), nie miała pałąka a amortyzatory porównałabym do inglesiny trip.pozdrowionka.ela Odpowiedz Link Zgłoś
monika_wroclaw do w-ella 23.05.06, 10:20 To raczej był triton cossato, jeżeli taka była cena swiatdziecka.com.pl/index.php?pId=6909 albo olimpus swiatdziecka.com.pl/index.php?pId=6911 dixie kosztuje trochę ponad 200zł a wygląda tak swiatdziecka.com.pl/index.php?pId=6914 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
come_back Dixie 23.05.06, 11:41 Bardzo fajny ten wozeczek. kojarzy mi sie troche z brevi b-light. Tylko od razu widac, ze ma niskie oparcie i wiekszemu dziecku moze glowka wystawac Napisalam do producenta o jakies konkretniejsze info o wymiarach i parametrach techn. jak odpisze, to Wam napisze. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
koma.edziecko Re: Dixie Cosatto- czy ktos ma ten wozek :-)? 23.05.06, 10:27 Ja kiedyś napaliłam się na tego Olympusa,ma baardzo duże siedzenie i świetnie się podbija. Na temat Dixie nic nie powiemm bo nie pamiętam czy też go oglądałam ale Triton miał po opuszczeniue podnóżka tragicznie krótkie sziedzonko,myslę że ok 20cm więc sobie darowałam. Sprzedawca oczywiście jak to w świecie dziecka obiektywizm aż nich aż bije odradzał mi szczerze bo to szkockie i bardzo delikatne wózki i wciskał maclarena za 1000zł,a zaznaczyłam że interesuje mnie tani wózek na wakacje za góra 500zł bo na codzień to mam Atlantico. W swiecie Dziecka było ich sporo ale niestety koło mnie zlikwidowali ten sklep a szkoda bo bym Ci come_back sprawdziła. Odpowiedz Link Zgłoś
come_back Re: Dixie Cosatto- czy ktos ma ten wozek :-)? 23.05.06, 11:44 dzieki i faktycznie szkoda bo dowiedzialabym sie o tym wozku wiecej i to nie od nawiedzonego sprzedawcy (tez tak kiedys bylam) tylko od jednej z nas :_) Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
mmu ja mam taki 23.05.06, 14:06 coż mogę napisać? MARZENIE! podbija się leciuteńko (łatwiej, niż chicco caddy), jedną rączką (córa 2 lata), tym wózkiem się płynie, jest cholernie wygodny. Daleko osadzone rączki, więc nie ma problemu z wchodzeniem na kółka. Jeżeli chodzi o rozmiary, to bardzo szerokie i głębokie siedzisko, świetnie wyprofilowane, moja córa, zaznaczam, kompletnie niewózkowa, lubi sobie usiąść w tym wózeczku. Sama wchodzi i każe się wozić. Obawiałam się troszkę tapicerki, bo taka trochę gumowana, ale były już ciepłe dni i wszystko OK. Zaznaczam, że moja córa nie jedzie w wózku przez godzinę, więc może na długich trasach dziecko by się pociło. Jak kupowałam, to zażyczyłam sobie nowy, bo ten w sklepie był trochę wysłużony i jak przyszła paczka, to niestety wózek po prostu śmierdział jakby poliestrem. Ale szybko się wywietrzył, to pewnie przez to, że długo był w kartonie. Jeżdże tym wózkiem od początku wiosny i jestem naprawdę zadowolona. Zaznaczam, że wcześniej jeździłam BB Confort Allegro Plus i w porównaniu z tym wózkiem, to dixie jest milion razy lepszy, allegro przy nim to po prostu jakaś pomyłka! A droższy ponad dwa razy. Cosatto waży chyba troszkę ponad 6 kg, jest zwrotny i wygodny. Mankamentem jest to, że nie złożysz go mając do dyspozycji jedną rękę, ale przy starszym dziecku to raczej nie jest ogromny problem. Rozkładanie siedzonka jest, ale niewielkie i na zasadzie takiej taśmy z tyłu. To może też nie super rozwiązanie, ale np. ja w ogóle tego nie używam, bo Hania nie śpi na spacerach. No to chyba na tyle, jakby co, to pytaj, bo ja chyba jestem jedyną użytkowniczką na forum pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
karol987 Re: ja mam taki 23.05.06, 14:14 A może masz zdjęcia swojego wózeczka zrobione.Miałabym prośbę o wysłanie na adres gazetowy.Jeśli to nie będzie problem A i gdzie go nabyłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
come_back No w koncu! uzytkowniczka odnaleziona :_)) 23.05.06, 14:26 Dzieki za wyczerpujace informacje. Mmu, a moglabys go zmierzyc, jesli to nie problem. Bede strasznie wdzieczna Interesuje mnie dokladana waga- jesli mozesz to zwaz sie z nim, a potem odejmij; chcialam wozek do 6 kg i mam nadzieje, ze nie jest wiele ciezszy Zmierz mu: wysokosc oparcia, szerokosc, glebokosc siedziska Czy parametrami zblizony jest do ch.caddy? Porownywalas te dwa wozeczki? Wiem, ze wolisz ten Twoj, ale jak to wyglada od strony technicznej? Troche zastanawia mnie ten gumowany material... A z czego sa kola? plastik cy piankowe? Rozumiem, ze skoro tak swietnie sobie radzi z podjezdzaniem to amortyzacje ma o.k.? Jak Ci sie cos jeszcze istotnego przypomni to pisz, kochana, pisz? Ile Twoja Hania ma? Nie wystaje jej glowka poza oparcie? Kasia tez nigdy nie spi na spacerach, wiec kwestai rozkladania oparcia schodzi niejako na dalszy plan. Ale troszke sie rozklada, co? Tak jak chicco? Przepraszam za milion pytan, ale ja mam juz dosc tych wozkow i chcialabym w koncu kupic, a ten strasznie mi sie podoba Pozdr Jak masz fotki, najlepiej z Mala w srodku to wklej tu albo na maila gazetowego. Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
mmu Re: No w koncu! uzytkowniczka odnaleziona :_)) 23.05.06, 15:07 waga bez budki (bo ja zdjęłam, nie używam): 6 kg wys. oparcia w najwyższym miejscu:45 cm szer siedzonka przy oparciu: 31 cm głębokość siedzonka: 24 cm siedzonko jest bardzo dobrze wyprofilowane, bo dziecko nie spada z wózka bardzo wygodne pasy, nie zjeżdżają z ramion koła są jakby piankowe? nie wiem, w każdym bądź razie, jak mocno nacisnę palcem, to się uginają, więc nie jest to twardy plastik amortyzacja według mnie jest OK. jak wózek stoi, to naciskałam na przednie koła i dość znacznie się uginał zdjęcia na razie będą samego wózka (w czasie sesji dziecię spało)i bez budki, bo mąż gdzieś wsadził a ja nie używam jej w ogóle (wózek bardziej podoba mi się bez) co jeszcze? a Hania w sobotę skończyła 2 latka, ma 85 cm wzrostu i waży 12,200, wieczorem może prześlę zdjęcia wózka z zawartością mi ten wózek przypadł bardziej do gustu niż chicco, wydaje mi się wygodniejszy i dla dziecka i dla mamy. kupowałam w Świecie dziecka w Warszawie, w Tesco. Te wózki dostępne są tylko w sklepach śiwat dziecka, bo tylko oni je sprowadzają. Płaciłam 249 a 3 tyg. później była promocja o kosztował 219, więc trochę się wkurzyłam! pozdr Gosia Odpowiedz Link Zgłoś