philo77
07.11.06, 18:50
Mam pytanie do doswiadczonych mam. Zastanawiam sie nad nabyciem przewijaka,
bo wydaje mi sie, że jest on wygodny i przydatny (kiedys zajmowałam sie
niemowlakiem i brakowalo mi tego). Czy jako doswiadczone matki podzielacie
taką opinie, czy tez uwazacie, że to zbedny wydatek?
I jeszcze jedno: jesli nabywac to jaki: zainstalowany na komodzie, mocowany
do sciany jak z Ikei, czy np. nakladany na lozeczko. Doradzcie mi cos prosze.