IP: *.* 17.06.01, 16:04
W Tarnowskich Górach jest jak u Was, ale opłata skarbowa wynosi 5 zł. Czeka się 6 tygodni a kolejka przed biurem jest kilometrowa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka