Dodaj do ulubionych

spodnie męskie z woreczkiem

24.11.06, 22:09
moje drogie - jak się zapatrujecie na męskie dżinsy o wąskich nogawkach i z
takim hmm "woreczkiem" w kroku na męskie wyposażenie? ostatnio chodziliśmy z
niemałżem coby mu coś kupić i jakoś normalnych dżinsów z szerokimi nogawkami
nie znaleźliśmy - wszędzie tylko te z woreczkiem
no i nie kupiliśmy nic
a wam się takie podobają?
Obserwuj wątek
    • mamooschka Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:14
      ??? woreczkiem ??? krój jakiś nowy? mój mąż szuka dopóty dopóki nie znajdzie
      spodni z szerokimi nogawkami, na jego szczęście. Tylko takie nosi.
      • mysia-mysia Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:16
        krój może nie jest nowy - już od kilku lat takie widuję czasem na panach różnych
        ale ostatnio nie mogliśmy w sklepach znaleźć innych, kurde no i sobie myślę może
        my jacyś niepostępowi jesteśmy?
        • mamooschka Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:17
          E tam niepostępowi od razu. Tradycjonaliści brzmi lepiej. My teżsmile
    • abi3 Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:17
      Mój małż preferuje kruj prosty. Nie za bardzo się znamy na tych "woreczkach".
      Ale co tam.....każdy ma swój styl !
      • abi3 Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:18
        krój....of course
    • dragon_fruit Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:19
      a gdzie mozna obejrzec obcych chłopów w tych woreczkach??? smile
      • mysia-mysia Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:22
        no różnie - w tramwaju, w autobusie, w pracy jeden kolega w takich chodzi smile
        no na pewno wiecie o co biega - woreczek musi być w męskich spodniach, jeśli są
        to spodnie obcisłe
        • demarta Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:29
          jak sobie przypomnę widok suszących się po PRANIU!!! stringów mojego szefa, to
          po raz setny padam ze śmiechu. nie zamieniłabym na żadne woreczki wink)))
    • lucerka Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:22
      O jakich woreczkach mowisz? Rzuc jakims zdjeciem.
    • babsee Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:26
      Chryste..jaki woreczke?moj małż nosi dzinsy CAT-wlasnie z szerokimi nogwkami(bo
      ma umięsnione uda,mniam,mniam)
      Jaki woreczek??????????????
      • driadea Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:28
        Wow, pierwsze słyszę o woreczkach smile
    • mysia-mysia woreczek 24.11.06, 22:29
      szukam zdjęcia ale nie mogę znaleźć - musi to być zdjęcie na człowieku, bo na
      wiszących dżinsach woreczek się nie odznacza
      heeeelp, czy ktoś wie o co mi chodzi?
      • mysia-mysia Re: woreczek 24.11.06, 22:30
        no dobra, źle się wyrażam, ale nie wiem jak mam to coś nazwać
        wypustka?
        • procesor Re: woreczek 24.11.06, 22:31
          mysia-mysia napisała:
          > no dobra, źle się wyrażam, ale nie wiem jak mam to coś nazwać
          > wypustka?

          hehe
          kobieto to sie PENIS nazywa tongue_out
          nie wierzę w żadne spodnie z woreczkami - jeśli obcisłe to sie po prostu
          odznacza to co facet w spodniach nosi.. big_grin
          • dragon_fruit ????? 24.11.06, 22:33
            www.allegro.pl/item142421878_uwodzicielskie_obcisle_bawelniane_bokserki.html#photo
            smile))
            • mysia-mysia Re: ????? 24.11.06, 22:36
              chodziło mi o dżinsy
              • dragon_fruit Re: ????? 24.11.06, 22:37
                no nic dzinsow nie mamsmile
          • mysia-mysia Re: woreczek 24.11.06, 22:35
            a wiesz, że nie, bo spodnie są tak uszyte że nawet jakby nic "tam" nie miał to
            wypustka i tak by się odznaczała, tylko może by tak śmiesznie merdała

            tak samo jak w damskich żakietach jest takie coś zaszyte specjalnie na piersi -
            nawet jak kobiecie natura poskąpiła tego daru to i tak żakiet sterczy, tylko tak
            smętnie
            • lucerka Re: woreczek 24.11.06, 22:38
              Jeszcze nigdy czegos takiego nie widzialam. A szkoda...
    • mamooschka Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 22:36
      I tak to ma wyglądać w spodniach???
    • mysia-mysia podpowiedź 24.11.06, 22:43
      dobrze zbudowany młody pan, włosy na żel,krótki kożuszek (taki nieco za talię) i
      te właśnie obcisłe dżinsy
      tak to zwykle wygląda smile
      • mamooschka Re: podpowiedź 24.11.06, 22:45
        mysia-mysia napisała:

        > dobrze zbudowany młody pan, włosy na żel,krótki kożuszek (taki nieco za
        talię)
        > i
        > te właśnie obcisłe dżinsy
        Mój mąż tak nie lubi wyglądać. I dobrze, bo to nie mój typ(żel znaczy i ten
        kożuszek)tongue_out
      • procesor Re: podpowiedź 24.11.06, 22:46
        wiesz jak mój mąż mierzy źle skrojone dzinsy to odstają ale jakby zmierzył gośc
        z innym kształetm tylka - to by nie odstawało..
        smile
        i tak nie wierzę w specjalnie robione woreczki - i w ddtaku z zaszewkami jak to
        opisujesz.. smile

        widziałąś to w jakichś firmowych dżinsach? to dawaj markę , bedziemy w necie
        szukać big_grin
        • mysia-mysia Re: podpowiedź 24.11.06, 22:52
          nie z zaszewkami, no
          na pewno byliśmy w H&M i jeszcze w kilu w Arkadii - wszystkie, które udało nam
          się wygrzebać w jego rozmiarze okazywały się właśnie takie
          poza tym te dżinsy świetnie leżały i jak się im przyjrzałam to nie był to żaden
          krawiecki feler tylko taki zmysł projektanta właśnie - jak wziął większy rozmiar
          to były za luźne w pasie
          • procesor Re: podpowiedź 24.11.06, 23:01
            no to po prostu zdbali o zdrowie i płodność big_grin

            bo obcisłe dzinsy i slipy sa niezdrowe
            czyli to nie żaden woreczki tylko normalne miejsce na oprzyrządowanie..
            • mysia-mysia Re: podpowiedź 24.11.06, 23:04
              no tak, ale jak to wygląda!
              jakoś nie mogłam sobie wyobrazić mojego niemałża wybierającego się w takich
              spodniach do pracy czy z wizytą do rodziny wink
    • endzi11 Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 23:06
      Jestem ciekawa jak to wyglądasmile
      • mysia-mysia Re: spodnie męskie z woreczkiem 24.11.06, 23:08
        mniej więcej tak jakby facet mówił "zobacz co tu mam" wink
    • luxure Re: spodnie męskie z woreczkiem 25.11.06, 07:29
      Nie wiem o jakich dżinach mówisz bo ja ani mój chłop też nie jestesmy postępowi
      i nie zakupilismy spodni z woreczkiem. I pewnie nie zakupimy bo to musi
      wyglądać obrzydliwie.
      A poza tym ostatnio kupiłam na allegro SOBIE dżinsy rozmiar M proste szerokie
      nogawki, zwykłe unisexy.. Szkoda że sie okazały lepsze dla chłopa, bo na mnie w
      pasie za szerokie
    • jowita771 Re: spodnie męskie z woreczkiem 25.11.06, 11:34
      mnie się nie podoba, jak facet się z instrumentem obnosi, nie chciałabym, żeby
      mój w czymś takim chodził. to obleśne.
      a jak przeczytałam tytuł wątku, to myslałam, że chodzi o jakieś spodnie dla
      ludzi, którzy mają problem z układem moczowym.
      • jklk Re: spodnie męskie z woreczkiem 25.11.06, 15:42
        Z woreczkiem? Czy masz na myśli coś takiego:

        www.neunburgerinfo.de/Geschichte/Burgen%20in%20der%20Region/Thanstein/Ebleben1-web.jpg

        Mi się podobają! Ale niestety nie widziałam takich w sklepie... Chyba wyszły z
        mody kilkaset lat temu.
        • dragon_fruit Re: spodnie męskie z woreczkiem 25.11.06, 15:45
          wow!
          smile))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka