mysia-mysia
24.11.06, 22:09
moje drogie - jak się zapatrujecie na męskie dżinsy o wąskich nogawkach i z
takim hmm "woreczkiem" w kroku na męskie wyposażenie? ostatnio chodziliśmy z
niemałżem coby mu coś kupić i jakoś normalnych dżinsów z szerokimi nogawkami
nie znaleźliśmy - wszędzie tylko te z woreczkiem
no i nie kupiliśmy nic
a wam się takie podobają?