lukinia
22.03.07, 12:29
Dziewczyny!
Chciałabym poznać opinie użytkowniczek/ków Toyoty Yaris. Przymierzam się do
kupna i proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Czy często się psują, jak drogie są
części, czy dobrze się jeździ tym samochodem, jak dużo pali ropy/benzyny.
Napiszcie jakie macie uwagi, jakie Wasze autka mają wady a jakie zalety.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pa