Dodaj do ulubionych

Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce?

23.03.07, 14:57
Chcialam sie zapytac czy kupujecie cos w tych marketach? Moze macie jakies
sprawdzone produkty. Oba wlasnie otworzyli mi pod nosem, jakby cos bylo fajne
i tanie moglabym tam robic zakupy.
Obserwuj wątek
    • szyszunka82 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:11
      W Lidlu są jak dla mnie super pieluszki dla dziecka firmy Cien, te z Biedronki
      Dada też są nienajgorsze (nie są to takie ceratowe a te z lidla bardzo chłonne).
      Często przeglądam oferty artykułów przemysłowych, czasem są fajne ciuszki dla
      dzieci, zdarzają się super promocje. Poza tym napoje, czasem jakies warzywa no i
      chemia-sporo tańsza i dobra.
      Zajrzyj sama,wypróbuj może coś wpadnie Ci w oko!
      Szczerze polecam niektóre produkty.
      • malgosia.w Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:33
        W LIDLu kupuję mnóstwo rzeczy bo mam blisko i wiem już co dobre:

        słodycze są super
        nabiał jest ok
        pieluchy dla małego
        soki (ale trzeba wiedzieć które dobre - takie typu KUBUŚ nam nie smakują)
        chemia do zmywarki i nie tylko
        mąka, cukier
        i sporo innych
        • moofka Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:43
          w lidlu chemia adrit bardzo fajna
          tabletki do kibelka - duzo tansze niz gdzie indziej
          mrozonki
          plyny pod prysznic z naturalnymi olejkami za 2,90 swietne
          wina pyszne, niedrogie i ogromny wybor
          musli z owocami - super
          z biedronki tez fajne
          wloskie makarony z twardej pszenicy za 1,69, pomidory w puszce i pulpa
          pomidorowa w kartonie - taniocha a fajna
          sery i nabial w ogole
          warzywa zawsze swieze - rozne rodzaje salat, tanie baklazany, brokuly
          ja bardzo lubie lidla
          w biedronce z kolei pod marka wlasna kryja sie znani producenci na przyklad
          pyszny duzy jogurt za 0,79 (fru cos tam vita) robi dla nich bakoma
          i w lidlu pieczywo chrupkie
          jak wasa tylko dwa razy tansze
          • iwoniaw makaron 23.03.07, 16:14
            > wloskie makarony z twardej pszenicy za 1,69

            Te makarony z Lidla są świetne, nie rozgotowują się na paćkę i są idealne do
            przyrządzania dań typu "makaron + coś" i do lasagne.

            Kupuję też mleko w kartonie (UHT), pomidory, brzoskwinie czy ananasy w puszkach
            i chemię. Niektóre rzeczy (np. kakao Nesquik) innych firm też mają taniej niż
            gdzie indziej.
            • chicarica Re: makaron 23.03.07, 20:51
              Lidl:
              - mleko świeże 2%
              - sok pomarańczowy granatowy karton
              - sok przecierowy banan + jabłko
              - szynka szwarcwaldzka (taka sucha)
              - pierogi z mięsem (nie mrożone, tylko takie w pudełku)
              - masło za 2 zł z groszami
              - genialna mozzarella
              - genialny ser Limburger
              - bdb sery żółte (Milsun)
              - serek Alpendorf (typu Almette)
              - genialne makarony Combino
              - przecier pomidorowy w kartoniku Campo Largo
              - słodycze
              - rewelacyjna cola Freeway
              - ściereczki jednorazowe Adritt nawilżane
              - żel pod prysznic Pool różowy
              - kostki do prania a la Calgon - Adritt
              - żel do wc Lel
              - waciki stalowe do czyszczenia garnków

              Biedronka:
              - soki pomarańczowe i jabłkowe Riviva
              - szynka konserwowa Sokołów pakowana
              - masło osełkowe produkowane przez Jagr
              - mleko Rzeka Mleka
              - mąka
              - makarony Pastani
              - jogurty robione przez Bakomę
              - płyn do naczyń Kraft - rewelka
              - ser camembert robiony przez Turek
    • chicarica Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:41
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28680
      Wpisz w wyszukiwarkę Lidl albo Biedronka, wyskoczy mnóstwo wątków.
      Na forum Kuchnia też była dyskusja o obu tych marketach.
    • figrut Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:53
      W Biedronce kupuję proszek "Ultra" [kiedyś gdy akurat krucho z kasą byłam,
      kupiłam go i byłam mile zaskoczona efektami prania], płyn do mycia naczyń
      "Kraft" - świetnie myje, pieni się i starcza na baaardzo długo [3,99 zł.].
      Bakalie - nigdzie nie widziałam tańszych z tej samej firmy, Jogurty. Płynu do
      płukania tkanin nie polecam - zapach fajny jak kto lubi, ubrania miękkie, ale
      przy dłuższym stosowaniu w pralce strasznie zakleja się od niego szufladka na
      płyn i już później płynu nie przepuszcza. Dużo jest takich rzeczy z których
      jestem zadowolona. Nie polecam kupowania w Biedronce pomocy sprzątających w
      promocji - kupiłam kilka razy i za każdym razem wielkie g... .
      • beata985 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 19:17
        figrut napisała:

        > W Biedronce kupuję proszek "Ultra" [kiedyś gdy akurat krucho z kasą byłam,
        > kupiłam go i byłam mile zaskoczona efektami prania
        firgut, fajny ten proszek piszesz.
        do białego i do kolorów kupujesz?? bo moze soę skuszę.
        a zapach ma znośny????
    • mamooschka Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:12
      W lidlu nie bywam, nie chce mi się jeździć. Biedronkę zaliczam prawie
      codziennie, a osobiście polecam: płatki czekoladowe i miodowe (podróby), serki
      topione, piwo i czekolady.
      • l.e.a Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:50
        Lidl sobie chwalę jeżeli chodzi o warzywa i owoce, śweże i tanie, szczególnie
        kupuję cukinie bo małe i drobne, a te są najlepsze, bakłażany, brokuły itd.
        Mają naprawdę dobre makarony durum z semoliny kupuję makaron tylko w Lidlu albo
        Plusie i wyłącznie włoski: smaczny, tani i nie tyje się po nim bo ma niski IG.
        Kupuję też włoskie sugo - czyli przetarte 100% pomidory bez dodatków idealne do
        dań włoski kupuję zawsze w większej ilości bo są dużo tańsze niż w innym
        markecie i bardzo dobre - bez konserwantów. Kupuję mleko, mąkę, cukier i olej
        rzepakowy bo duuużo taniej niż w innych sklepach. Papier toaletowy, papierowe
        ręczniki kuchenne i czasem słodycze, szczególnie te świateczne jak teraz przed
        wielkanocą smile

        Bywają fajne rzeczy ja zerkam w necie i patrzę czy jest coś co mnie ciekawi, a
        kupiliśmy 2x lampkę, narzędzia ogrodowe, fajne drewniane układanki i klocki, a
        teraz na urodziny synka rolki i zestaw ochraniaczy smile
        • moofka Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:57
          > Mają naprawdę dobre makarony durum z semoliny kupuję makaron tylko w Lidlu
          albo
          >
          > Plusie i wyłącznie włoski: smaczny, tani i nie tyje się po nim bo ma niski IG.
          > Kupuję też włoskie sugo - czyli przetarte 100% pomidory bez dodatków idealne
          do
          >
          > dań włoski kupuję zawsze w większej ilości bo są dużo tańsze niż w innym
          > markecie i bardzo dobre - bez konserwantów.

          lea, kochana wiesz jak dobrze madrych poczytac smile
          teraz sie bede moim ulubionym lidlowskim makaronem z baklazanem i sugo
          (wczesniej to pulpa nazywalam smile))
          zajadac bez wyrzutow sumienia
          nie tuczy czyli wink
          • l.e.a moofko :) 23.03.07, 21:40
            nie tuczy smile ja takie jedzonko dostałam zlecone przez dietetyka-kardiologa smile
            • anulka.p Re: moofko :) 23.03.07, 21:43
              moofko, poproszę o przepis na bakłażana, makaron i pulpę, yyy tzn.sugo.
              I gdzie Ty się w ogóle podziewasz, ze Cię szukam tu i tam?smile
              • moofka Re: moofko :) 23.03.07, 21:49
                anulka, koffana smile
                pracuje i dom na glowie dzwigam
                stary monsz prace zmienil i go w domu nie ma wink
                przepis prosty jest bardzo
                baklazana obierasz i kroisz w kosteczke
                solisz i odstawiasz, zeby gorzki sok puscil, czekasz, odlewasz
                potem dusisz na cebulce, najlepiej zielonej, dodajesz czosnek, sol, pulpe, albo
                pomidory w kostce i ziola, bazylia, oregano albo prowansalskie
                mieszasz z ugotowanym twardym makaronem
                ja sie nie odchudzalam to sypalam parmezanem dodatkowo
                i juz
                ja uwielbiam
                ale stary monsz nie wiedziec czemu nie przepada
                schabowe woli ;D


                • anulka.p Re: moofko :) 23.03.07, 22:02
                  Jutro spróbuję zrobić, może podołamsmile . Zdam Ci relację.
    • dominika8 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:47
      W Lidlu-żelki w takim plastikowym pojemniku, 1 kg, różne kształty i smaki-pyszne
      tabletki do WC
      jedzenie dla psów ( puszki)
      mydła w kostkach pilingujące
      ręczniki papierowe
      czekoladę z orzechami
      spray-odżywkę Cien do włosów
      chusteczki do pupy
      owoce w puszkach
    • denea Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:53
      Głównie w Lidlu, bo mam blisko. Słodycze mają rewelacyjne, hicior po prostu !
      Poza tym kupujemy wodę, nabiał, żarcie dla psa, przetwory, soki, piwo... Ze
      wszystkiego jestem zadowolona.
      W Biedronce natomiast mają świetne warzywa na patelnię, za 3 zł z groszami paka
      750 g a są naprawdę pyszne. I odświeżacz powietrza.
      Ostatnio kupiłam w Lidlu pieluchy w promocji, wyszło 39 gr/szt - superowe są,
      ale więcej nie lupię pewnie bo teraz koszują 50gr/szt - Huggisy normalnie
      kupuję po 48gr. Jakościowo różnicy nie ma.
    • zuzia412 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 22:22
      Wpadam do biedronki, bo mam pod nosem (chociaż główne zakupy robimy w realu).
      Mam sprawdzone:
      -wędliny Sokołów pakowane (zwłaszcza Szynka Babuni)
      -pasztet pieczony pakowany (nie pamiętam firmy ale jest pyszny)
      -kostki do wc (jakoś na A), lepsze niż domestos
      a czasem są fajne oferty tygodniowe: np. poszewki na poduszki, pościel flanelowa, piżamy dla dorosłych i dzieci, ściereczki kuchenne
    • mama007 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 23:03
      do tego co bylo o lidlu dodam kukurydze w puszce - dla mnie bezkonkurencyjna i
      lukrecja, tylko tam jest, mniaaaaam smile))))
      • aga0405 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 17:20
        W Biedronce kupuje serek śmietankowy zielona łaka,pyszny.
        • rene-76 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 17:39
          w Lidlu-słodycze-inne niż wszędzie-polecam wina duży wybór ceny w normie na
          zupę pomidorową taki przecier w kartonikach
    • donatta Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 17:53
      Lidl - super jeśli chodzi o słodycze, serki i jogurty. Mają też fantastyczny
      wybór lodów. Te makarony muszę wypróbować. Które polecacie?

      Biedronkę odwiedziłam może ze dwa razy, jakoś tak kiepska mi się wydaje.
      • zivona Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 18:58
        hej

        glównie kupuje
        -wino, wino i jeszcze raz czerwone wino
        -chusteczki z tulipanami
        -kostki do wc
        -slodycze
        -warzywa
        smileiwona
        • tigra8 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 19:11
          W Lidlu chusteczki do nosa Cien- są rewelacyjne, zwłaszcza jak katar się
          wlecze, delikatne i grube - palca sobie nie osmarkacie.
          Słodycze też są świetne.
          • beata985 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 19:15
            Ja też Lidl-chemai, jogobelle, mleko, kulki czekoladowe.

            ale coraz mniej tam kupuję i coraz drozej-Kiedys na tydzien kupowałam za 50-70
            zł.
            teraz 100 musi być.aLE pewnie dlatego, ze głodomorki podrosły i wiecej
            pochłaniają.
    • hexella Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 20:35
      w lidlu jest sporo fajnych rzeczy.
      Uwielbiam takie ciasteczka- herbatniki z czekoladą, pyszka!
      • agnes123 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 21:10
        Odkąd powstał niedaleko mnie Lidl nieco częściej tam zaglądam,choć preferuję
        inne sklepy.
        W Lidlu najczęsciej kupuję Colę - którą wypróbowałam będąc w Anglii - firmy
        Freeway ...
        • kolibeer2 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 21:49
          w lidlu słodycze - kocham ciasteczka maślane - nigdzie indziej takich nie ma smile)
          , herbatniki z czekoladą z cyferkami też są pyszne , ale w Olsztynie nie ma
          lidla , więc jak gdzieś po drodze widzę lidla w trasie , to zajeżdżam i kupuję
          hurtowo smile
          • gabi683 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 21:56
            kolibeer2 napisała:

            > w lidlu słodycze - kocham ciasteczka maślane - nigdzie indziej takich nie
            ma smile
            > )
            > , herbatniki z czekoladą z cyferkami też są pyszne , ale w Olsztynie nie ma
            > lidla , więc jak gdzieś po drodze widzę lidla w trasie , to zajeżdżam i kupuję
            > hurtowo smile
            Pychotka i ja kupujesmile
    • tinki1 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 22:07
      Hej,
      kupuje w lidlu,bo mam niedaleko i jest ok, poza tym ze jest czysto,swiezo i
      orzyjemnie, nie ma natloku klientow...kupuje, pieluszki cien sa rewelacja
      bardzo chlonne za 30 zl 54 szt.soki, nektar jablkowy 2 litry za 2,70!!z
      czarnych porzeczek REWELACJA -najlepszy sok, pieczywo, chleb za 1,20 zl!!!
      kukurydza w puszcze, ggroszek, makaron do sphagetti - pycha, slodycze
      rewelacja. czasem sa promocje i art. domowe sa bardzo dobrej jakosci.tabletki
      do zmywarki za 8,30 -30 szt.bardzo dobre no i odplamiacz-usuwa trudne plamy!
      tanio a jakosciowo bardzo dobre...POLECAM

      p.s. tylko nie wiem jak u waqs ale u mnie przy kasie tak zasuwaja ze nie
      nadazam pakwoac towar i bardzo mnie to wkurza,nie lubie miec calej lady ,bo
      mnie szlag trafia...no ale
      • dorala Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 22:20
        Kiedy pierwszy raz robiłam zakupy w Lidlu też mnie to wkurzyło. I to, że nie ma
        tam małych koszyków. Teraz poprostu wszystko z lady po skasowaniu wkładam do
        kosza, a pakuję po odejściu od kasy. Wiele osób tak robi, bo rzeczywiście
        trudno nadążyć za kasjerką.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka