weronika_79 23.03.07, 14:57 Chcialam sie zapytac czy kupujecie cos w tych marketach? Moze macie jakies sprawdzone produkty. Oba wlasnie otworzyli mi pod nosem, jakby cos bylo fajne i tanie moglabym tam robic zakupy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szyszunka82 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:11 W Lidlu są jak dla mnie super pieluszki dla dziecka firmy Cien, te z Biedronki Dada też są nienajgorsze (nie są to takie ceratowe a te z lidla bardzo chłonne). Często przeglądam oferty artykułów przemysłowych, czasem są fajne ciuszki dla dzieci, zdarzają się super promocje. Poza tym napoje, czasem jakies warzywa no i chemia-sporo tańsza i dobra. Zajrzyj sama,wypróbuj może coś wpadnie Ci w oko! Szczerze polecam niektóre produkty. Odpowiedz Link Zgłoś
malgosia.w Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:33 W LIDLu kupuję mnóstwo rzeczy bo mam blisko i wiem już co dobre: słodycze są super nabiał jest ok pieluchy dla małego soki (ale trzeba wiedzieć które dobre - takie typu KUBUŚ nam nie smakują) chemia do zmywarki i nie tylko mąka, cukier i sporo innych Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:43 w lidlu chemia adrit bardzo fajna tabletki do kibelka - duzo tansze niz gdzie indziej mrozonki plyny pod prysznic z naturalnymi olejkami za 2,90 swietne wina pyszne, niedrogie i ogromny wybor musli z owocami - super z biedronki tez fajne wloskie makarony z twardej pszenicy za 1,69, pomidory w puszce i pulpa pomidorowa w kartonie - taniocha a fajna sery i nabial w ogole warzywa zawsze swieze - rozne rodzaje salat, tanie baklazany, brokuly ja bardzo lubie lidla w biedronce z kolei pod marka wlasna kryja sie znani producenci na przyklad pyszny duzy jogurt za 0,79 (fru cos tam vita) robi dla nich bakoma i w lidlu pieczywo chrupkie jak wasa tylko dwa razy tansze Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw makaron 23.03.07, 16:14 > wloskie makarony z twardej pszenicy za 1,69 Te makarony z Lidla są świetne, nie rozgotowują się na paćkę i są idealne do przyrządzania dań typu "makaron + coś" i do lasagne. Kupuję też mleko w kartonie (UHT), pomidory, brzoskwinie czy ananasy w puszkach i chemię. Niektóre rzeczy (np. kakao Nesquik) innych firm też mają taniej niż gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
chicarica Re: makaron 23.03.07, 20:51 Lidl: - mleko świeże 2% - sok pomarańczowy granatowy karton - sok przecierowy banan + jabłko - szynka szwarcwaldzka (taka sucha) - pierogi z mięsem (nie mrożone, tylko takie w pudełku) - masło za 2 zł z groszami - genialna mozzarella - genialny ser Limburger - bdb sery żółte (Milsun) - serek Alpendorf (typu Almette) - genialne makarony Combino - przecier pomidorowy w kartoniku Campo Largo - słodycze - rewelacyjna cola Freeway - ściereczki jednorazowe Adritt nawilżane - żel pod prysznic Pool różowy - kostki do prania a la Calgon - Adritt - żel do wc Lel - waciki stalowe do czyszczenia garnków Biedronka: - soki pomarańczowe i jabłkowe Riviva - szynka konserwowa Sokołów pakowana - masło osełkowe produkowane przez Jagr - mleko Rzeka Mleka - mąka - makarony Pastani - jogurty robione przez Bakomę - płyn do naczyń Kraft - rewelka - ser camembert robiony przez Turek Odpowiedz Link Zgłoś
chicarica Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:41 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28680 Wpisz w wyszukiwarkę Lidl albo Biedronka, wyskoczy mnóstwo wątków. Na forum Kuchnia też była dyskusja o obu tych marketach. Odpowiedz Link Zgłoś
figrut Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 15:53 W Biedronce kupuję proszek "Ultra" [kiedyś gdy akurat krucho z kasą byłam, kupiłam go i byłam mile zaskoczona efektami prania], płyn do mycia naczyń "Kraft" - świetnie myje, pieni się i starcza na baaardzo długo [3,99 zł.]. Bakalie - nigdzie nie widziałam tańszych z tej samej firmy, Jogurty. Płynu do płukania tkanin nie polecam - zapach fajny jak kto lubi, ubrania miękkie, ale przy dłuższym stosowaniu w pralce strasznie zakleja się od niego szufladka na płyn i już później płynu nie przepuszcza. Dużo jest takich rzeczy z których jestem zadowolona. Nie polecam kupowania w Biedronce pomocy sprzątających w promocji - kupiłam kilka razy i za każdym razem wielkie g... . Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 19:17 figrut napisała: > W Biedronce kupuję proszek "Ultra" [kiedyś gdy akurat krucho z kasą byłam, > kupiłam go i byłam mile zaskoczona efektami prania firgut, fajny ten proszek piszesz. do białego i do kolorów kupujesz?? bo moze soę skuszę. a zapach ma znośny???? Odpowiedz Link Zgłoś
mamooschka Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:12 W lidlu nie bywam, nie chce mi się jeździć. Biedronkę zaliczam prawie codziennie, a osobiście polecam: płatki czekoladowe i miodowe (podróby), serki topione, piwo i czekolady. Odpowiedz Link Zgłoś
l.e.a Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:50 Lidl sobie chwalę jeżeli chodzi o warzywa i owoce, śweże i tanie, szczególnie kupuję cukinie bo małe i drobne, a te są najlepsze, bakłażany, brokuły itd. Mają naprawdę dobre makarony durum z semoliny kupuję makaron tylko w Lidlu albo Plusie i wyłącznie włoski: smaczny, tani i nie tyje się po nim bo ma niski IG. Kupuję też włoskie sugo - czyli przetarte 100% pomidory bez dodatków idealne do dań włoski kupuję zawsze w większej ilości bo są dużo tańsze niż w innym markecie i bardzo dobre - bez konserwantów. Kupuję mleko, mąkę, cukier i olej rzepakowy bo duuużo taniej niż w innych sklepach. Papier toaletowy, papierowe ręczniki kuchenne i czasem słodycze, szczególnie te świateczne jak teraz przed wielkanocą Bywają fajne rzeczy ja zerkam w necie i patrzę czy jest coś co mnie ciekawi, a kupiliśmy 2x lampkę, narzędzia ogrodowe, fajne drewniane układanki i klocki, a teraz na urodziny synka rolki i zestaw ochraniaczy Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:57 > Mają naprawdę dobre makarony durum z semoliny kupuję makaron tylko w Lidlu albo > > Plusie i wyłącznie włoski: smaczny, tani i nie tyje się po nim bo ma niski IG. > Kupuję też włoskie sugo - czyli przetarte 100% pomidory bez dodatków idealne do > > dań włoski kupuję zawsze w większej ilości bo są dużo tańsze niż w innym > markecie i bardzo dobre - bez konserwantów. lea, kochana wiesz jak dobrze madrych poczytac teraz sie bede moim ulubionym lidlowskim makaronem z baklazanem i sugo (wczesniej to pulpa nazywalam )) zajadac bez wyrzutow sumienia nie tuczy czyli Odpowiedz Link Zgłoś
l.e.a moofko :) 23.03.07, 21:40 nie tuczy ja takie jedzonko dostałam zlecone przez dietetyka-kardiologa Odpowiedz Link Zgłoś
anulka.p Re: moofko :) 23.03.07, 21:43 moofko, poproszę o przepis na bakłażana, makaron i pulpę, yyy tzn.sugo. I gdzie Ty się w ogóle podziewasz, ze Cię szukam tu i tam? Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: moofko :) 23.03.07, 21:49 anulka, koffana pracuje i dom na glowie dzwigam stary monsz prace zmienil i go w domu nie ma przepis prosty jest bardzo baklazana obierasz i kroisz w kosteczke solisz i odstawiasz, zeby gorzki sok puscil, czekasz, odlewasz potem dusisz na cebulce, najlepiej zielonej, dodajesz czosnek, sol, pulpe, albo pomidory w kostce i ziola, bazylia, oregano albo prowansalskie mieszasz z ugotowanym twardym makaronem ja sie nie odchudzalam to sypalam parmezanem dodatkowo i juz ja uwielbiam ale stary monsz nie wiedziec czemu nie przepada schabowe woli ;D Odpowiedz Link Zgłoś
anulka.p Re: moofko :) 23.03.07, 22:02 Jutro spróbuję zrobić, może podołam . Zdam Ci relację. Odpowiedz Link Zgłoś
dominika8 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:47 W Lidlu-żelki w takim plastikowym pojemniku, 1 kg, różne kształty i smaki-pyszne tabletki do WC jedzenie dla psów ( puszki) mydła w kostkach pilingujące ręczniki papierowe czekoladę z orzechami spray-odżywkę Cien do włosów chusteczki do pupy owoce w puszkach Odpowiedz Link Zgłoś
denea Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 20:53 Głównie w Lidlu, bo mam blisko. Słodycze mają rewelacyjne, hicior po prostu ! Poza tym kupujemy wodę, nabiał, żarcie dla psa, przetwory, soki, piwo... Ze wszystkiego jestem zadowolona. W Biedronce natomiast mają świetne warzywa na patelnię, za 3 zł z groszami paka 750 g a są naprawdę pyszne. I odświeżacz powietrza. Ostatnio kupiłam w Lidlu pieluchy w promocji, wyszło 39 gr/szt - superowe są, ale więcej nie lupię pewnie bo teraz koszują 50gr/szt - Huggisy normalnie kupuję po 48gr. Jakościowo różnicy nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia412 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 22:22 Wpadam do biedronki, bo mam pod nosem (chociaż główne zakupy robimy w realu). Mam sprawdzone: -wędliny Sokołów pakowane (zwłaszcza Szynka Babuni) -pasztet pieczony pakowany (nie pamiętam firmy ale jest pyszny) -kostki do wc (jakoś na A), lepsze niż domestos a czasem są fajne oferty tygodniowe: np. poszewki na poduszki, pościel flanelowa, piżamy dla dorosłych i dzieci, ściereczki kuchenne Odpowiedz Link Zgłoś
mama007 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 23.03.07, 23:03 do tego co bylo o lidlu dodam kukurydze w puszce - dla mnie bezkonkurencyjna i lukrecja, tylko tam jest, mniaaaaam )))) Odpowiedz Link Zgłoś
aga0405 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 17:20 W Biedronce kupuje serek śmietankowy zielona łaka,pyszny. Odpowiedz Link Zgłoś
rene-76 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 17:39 w Lidlu-słodycze-inne niż wszędzie-polecam wina duży wybór ceny w normie na zupę pomidorową taki przecier w kartonikach Odpowiedz Link Zgłoś
donatta Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 17:53 Lidl - super jeśli chodzi o słodycze, serki i jogurty. Mają też fantastyczny wybór lodów. Te makarony muszę wypróbować. Które polecacie? Biedronkę odwiedziłam może ze dwa razy, jakoś tak kiepska mi się wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
zivona Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 18:58 hej glównie kupuje -wino, wino i jeszcze raz czerwone wino -chusteczki z tulipanami -kostki do wc -slodycze -warzywa iwona Odpowiedz Link Zgłoś
tigra8 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 19:11 W Lidlu chusteczki do nosa Cien- są rewelacyjne, zwłaszcza jak katar się wlecze, delikatne i grube - palca sobie nie osmarkacie. Słodycze też są świetne. Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 19:15 Ja też Lidl-chemai, jogobelle, mleko, kulki czekoladowe. ale coraz mniej tam kupuję i coraz drozej-Kiedys na tydzien kupowałam za 50-70 zł. teraz 100 musi być.aLE pewnie dlatego, ze głodomorki podrosły i wiecej pochłaniają. Odpowiedz Link Zgłoś
hexella Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 20:35 w lidlu jest sporo fajnych rzeczy. Uwielbiam takie ciasteczka- herbatniki z czekoladą, pyszka! Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 21:10 Odkąd powstał niedaleko mnie Lidl nieco częściej tam zaglądam,choć preferuję inne sklepy. W Lidlu najczęsciej kupuję Colę - którą wypróbowałam będąc w Anglii - firmy Freeway ... Odpowiedz Link Zgłoś
kolibeer2 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 21:49 w lidlu słodycze - kocham ciasteczka maślane - nigdzie indziej takich nie ma ) , herbatniki z czekoladą z cyferkami też są pyszne , ale w Olsztynie nie ma lidla , więc jak gdzieś po drodze widzę lidla w trasie , to zajeżdżam i kupuję hurtowo Odpowiedz Link Zgłoś
gabi683 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 21:56 kolibeer2 napisała: > w lidlu słodycze - kocham ciasteczka maślane - nigdzie indziej takich nie ma > ) > , herbatniki z czekoladą z cyferkami też są pyszne , ale w Olsztynie nie ma > lidla , więc jak gdzieś po drodze widzę lidla w trasie , to zajeżdżam i kupuję > hurtowo Pychotka i ja kupuje Odpowiedz Link Zgłoś
tinki1 Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 22:07 Hej, kupuje w lidlu,bo mam niedaleko i jest ok, poza tym ze jest czysto,swiezo i orzyjemnie, nie ma natloku klientow...kupuje, pieluszki cien sa rewelacja bardzo chlonne za 30 zl 54 szt.soki, nektar jablkowy 2 litry za 2,70!!z czarnych porzeczek REWELACJA -najlepszy sok, pieczywo, chleb za 1,20 zl!!! kukurydza w puszcze, ggroszek, makaron do sphagetti - pycha, slodycze rewelacja. czasem sa promocje i art. domowe sa bardzo dobrej jakosci.tabletki do zmywarki za 8,30 -30 szt.bardzo dobre no i odplamiacz-usuwa trudne plamy! tanio a jakosciowo bardzo dobre...POLECAM p.s. tylko nie wiem jak u waqs ale u mnie przy kasie tak zasuwaja ze nie nadazam pakwoac towar i bardzo mnie to wkurza,nie lubie miec calej lady ,bo mnie szlag trafia...no ale Odpowiedz Link Zgłoś
dorala Re: Czy kupujecie coś w Lidlu i Biedronce? 24.03.07, 22:20 Kiedy pierwszy raz robiłam zakupy w Lidlu też mnie to wkurzyło. I to, że nie ma tam małych koszyków. Teraz poprostu wszystko z lady po skasowaniu wkładam do kosza, a pakuję po odejściu od kasy. Wiele osób tak robi, bo rzeczywiście trudno nadążyć za kasjerką. Odpowiedz Link Zgłoś