agus8 05.04.07, 10:34 kupilam bransoletke i po dwoch tygodniach zerwala mi sie w dwoch miejscach...no i niestety z reklamacja problem....wiec ostrzegam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwonabw Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 11:20 Też nie lubię tego sklepu (Poznań). Sprzedawczynie udają że mnie nie zauwazaja albo z niechecią pokazują biżuterię. Czuję sie tam trochę jak bohaterka Pretty Women, bo zwykle idę ubrana na sportowo w adidasach, a pewnie uważaja, że taka osoba nie zostawi u nich dużo pieniędzy. I tu się mylą Zupełnie inna sytacja jest w Kruku. Odpowiedz Link Zgłoś
karynk Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 12:45 A ja tam wolę Apart od Kruka. I nigdy problemów z biżuterią nie miałam. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiajot Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 14:49 A dla mnie najlepszy jest AREN. W Aparcie mnie wcale nie zauważyli, jak chciałam sobie wyszukac pierścionek zaręczynowy. POszłam do ARENa i tam zupełnie coś innego. Dostałam nawet kartę rabatową i jak kupowaliśmy tam obrączki to zapłaciliśmy 20 % taniej. Odpowiedz Link Zgłoś
inga_iga Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 15:45 to prawda, w Aparcie jest średnia obsługa. Ostatnio na mnie dziwie patrzyli bo byłam ubrana, no powiedzmy niewyjsciowo a miałam na sobie sporej wartości biużuterię od nichD Wogóle denerwuje mnie to, że jakość obsługi jest uzalezniona od mojego ubioru.W końcu jadę na zakupy, a nie na pokaz mody i ubieram się na luzie. Odpowiedz Link Zgłoś
alojw Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 21:57 Tak jak jedna z poprzedniczek napisała wolę arena od aparta. A co do obsługi klienta, jeżeli jest ubrany nie tak jak to sobie widzi obsługa, to się bardzo często zdarza także w innych sklepach. Tak jakby obowiązywała zasada "jak cię widzą tak cię piszą". Odpowiedz Link Zgłoś
maga785 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 06.04.07, 09:23 TEż mam niemiłe doświadczenie z tym sklepem.Na gwiazdke dostałam piękne kolczyki w których po dwóch dniach noszenia złamała się w trakcie spaceru zawieszka do wkładania do ucha!!Oczywiście nie chcieli przyjać tego badziewia do reklamacji wiec postraszyłam ich federacja konsumentów.W kóncu przyjeli towar do reklamacji która trwała 2 mce!!!Gdyby nie to że to był prezent od męża któremu bardzo zależało na tym żebym nosiła te kolczyki to po dwóch tygodniach ządałabym zwrotu pienięzy! Juz nigdy wiecej nie kupię żądnej biżuterii u nich.Mają bardzo duzo reklamacji towaru a obsługa całkowicie nie liczy sie z klientem! Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 06.04.07, 09:51 a ja mam mile doswiadczenia z Apartem, kupowalismy tam obraczki- dzien przed slubem i oczywiscie nie bylo rozmiaru dla meza, wzial rozmiar za duza a Pan wspanialomyslnie pozwolil aby wymienil PO slubietylko ze po slubie wyjechalismy na dwa tygodnie i te obraczke wymienil na mniejsza po dwoch tygodniach. Bez problemow, z pelnym zrozumieniem sytuacji. No ale nie musielismy niczego reklamowac wiec moze nie wyszla na jaw prawdziwa twarz Apartu A wlasnie w Kruku mam wrazenie ze najpierw oceniaja wartosc stroju klienta.... Przypomniala mi sie sytuacja z Batyckiego, kiedy to moja BARDZO bogata kolezanka z Londynu przyjechala do Polski i chciala sobie kupic torebke w Batyckim. Koleznka ubrana w dzinsy, sportowe buty, sweterek...Pani w Batyckim napytanie koleznaki czy mogalby jej pokazac ktoras tam torebke, pani popatrzyla na nia i powiedziala 'ale ta torebka jest bardzo droga' (!!!!). Gdyby nie to ze ta torebka naprawde jej sie podobala (i dla niej nie byla ani troche droga) to by sie odwrocila na piecie. Ale wyobrazcie sobie mine tej ekspedietnki kiedy moja kolezanka beztrosko powiedziala 'biore') Odpowiedz Link Zgłoś
julita414 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 06.04.07, 21:25 moja córka dostała kolczyki na chrzciny z apartu i są co najmniej do d......, mają bardzo długi ten "kijek" do wkłądania do uszu i jak je założe to po 2 dniach ma rany za uszami, jak zmierzyłam to moje kolczyki dla dorosłego szą krótsze niz dla maluszka, dodam ze te kolczyki są typowo dziecięce Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 08.04.07, 01:43 Apart ma niestety taką jakość i wzornictwo jak i obsługę-czyli żadną Ale nie zapominajmy że obsługują tam księżne i księżniczki krwi które zupełnie przez przypadek i nieszczęśliwy zbieg okolicznośći znalazły się właśnie tam i muszą obsługiwać Nas))Dlatego-bądżmy wyrozumiałe)))Wystarczy porównać ich ofertę z Krukiem albo którymś z prywatnych,szanowanych jubilerów-bez komentarza.Nie kupiłabym tam nigdy niczego-to taki Orsay wśród jubilerów Odpowiedz Link Zgłoś
kcr2 weronka77 09.04.07, 17:24 akurat co do oferty Apartu - nie moge sie z toba zgodzic.Zazwyczaj swoja bizuterie kupowalam lub moj M wlasnie w Aparcie i musze dodac, ze zawsze bylo w czym wibierac (duzy wybor zlota, srebra, bialego zlota, brylantow).Natomiast bylam ostatniow Kruku, poniewaz musialam zrealizowac bon prezentowy.Przesiedzialam tam ponad pol godziny i w koncu wybralam cos, co niezbyt mi odpowiadalo - po prostu nie bylo w czym wybierac. Natomiast z Apartu mam wiele pierscionkow, zawieszek, obraczki roiwniez, kilka pierscionkow z brylantami (wzornictwo duzo ciekawsze niz Kruka) Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: weronka77 09.04.07, 21:15 No ja w Aparcie szukałam kolczyków z brylantami-głupi to był pomysł bo miały pasowac do pierścionka z 1920 roku,ale zaryzykowałam.No i się rozczarowałam bo wzornictwo faktycznie wzorowane na starej biżuterii ale na tym podobieństwa się kończą. Ja w Aparcie nie robię zakupów ponieważ żle mi się kojarzą sklepy których broszury pojawiają się dość często w kobiecych magazynach,wraz ze zniżkowymi kuponami.Prawie jak H&M.Ja nie lubię biżuterii produkowanej "masowo" i do kupienia w marketach i galeriach-trochę mi to odbiera przyjemność zakupów i denerwuje sam fakt ewentualnego spotkania drugiego egzemplarzu Ja lubię cudowne starocie Wyszukuję w desach ,w domach aukcyjnych u jubilerów jak słynni bracia Janiccy z Krakowa.Kolczyki po wielu bólach znalazłam,niestety ani nie w Aparcie ani nie w Kruku bo tam na próżno szukać "cacek" i "cudeniek" takie jakie lubię.Upolowałam w Krakowskiej Desie,podobno to szlif amsterdamski- ale się nie wypowiem bo znawca ze mnie w tej materii kiepski.Zdecydowanie preferuję starą,unikatową biżuterię bo samo wyszukiwanie pięknych egzemplarzy daje mi więcej przyjemności niż kupienie jednego z wielu takich samych modeli w tzw."sieciówkach".Ale rozumiem że nie to co ładne a to co się komu podoba.Dla mnie osobiście uwaga autorki wątku jest cenna-będę przestrzegać znajomych przed zakupami,chyba że niekoniecznie liczą na coś trwałego i dobrej jakości. Odpowiedz Link Zgłoś
kcr2 weronka 10.04.07, 04:00 no, to chyba troche nie na temat.............. Ja osobiscie nie musialam nic reklamowac, tak więc nie znam Apartu z tej strony. Widocznie okazuje się, że biżuteria, którą ja zakupiłam nie jest tak kiepskiej jakości.......... Odpowiedz Link Zgłoś