Dodaj do ulubionych

otrzegam przed zakupami w Aparcie!!!

05.04.07, 10:34
kupilam bransoletke i po dwoch tygodniach zerwala mi sie w dwoch
miejscach...no i niestety z reklamacja problem....wiec ostrzegam
Obserwuj wątek
    • iwonabw Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 11:20
      Też nie lubię tego sklepu (Poznań). Sprzedawczynie udają że mnie nie zauwazaja
      albo z niechecią pokazują biżuterię. Czuję sie tam trochę jak bohaterka Pretty
      Women, bo zwykle idę ubrana na sportowo w adidasach, a pewnie uważaja, że taka
      osoba nie zostawi u nich dużo pieniędzy. I tu się mylą smileZupełnie inna sytacja
      jest w Kruku.
    • karynk Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 12:45
      A ja tam wolę Apart od Kruka.
      I nigdy problemów z biżuterią nie miałam.
    • gosiajot Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 14:49
      A dla mnie najlepszy jest AREN. W Aparcie mnie wcale nie zauważyli, jak chciałam
      sobie wyszukac pierścionek zaręczynowy. POszłam do ARENa i tam zupełnie coś
      innego. Dostałam nawet kartę rabatową i jak kupowaliśmy tam obrączki to
      zapłaciliśmy 20 % taniej.
    • inga_iga Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 15:45
      to prawda, w Aparcie jest średnia obsługa. Ostatnio na mnie dziwie patrzyli bo
      byłam ubrana, no powiedzmy niewyjsciowo a miałam na sobie sporej wartości
      biużuterię od nichbig_grinD
      Wogóle denerwuje mnie to, że jakość obsługi jest uzalezniona od mojego ubioru.W
      końcu jadę na zakupy, a nie na pokaz mody i ubieram się na luzie.
    • alojw Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 05.04.07, 21:57
      Tak jak jedna z poprzedniczek napisała wolę arena od aparta. A co do obsługi
      klienta, jeżeli jest ubrany nie tak jak to sobie widzi obsługa, to się bardzo
      często zdarza także w innych sklepach. Tak jakby obowiązywała zasada "jak cię
      widzą tak cię piszą".
      • maga785 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 06.04.07, 09:23
        TEż mam niemiłe doświadczenie z tym sklepem.Na gwiazdke dostałam piękne kolczyki
        w których po dwóch dniach noszenia złamała się w trakcie spaceru zawieszka do
        wkładania do ucha!!Oczywiście nie chcieli przyjać tego badziewia do reklamacji
        wiec postraszyłam ich federacja konsumentów.W kóncu przyjeli towar do reklamacji
        która trwała 2 mce!!!Gdyby nie to że to był prezent od męża któremu bardzo
        zależało na tym żebym nosiła te kolczyki to po dwóch tygodniach ządałabym zwrotu
        pienięzy!
        Juz nigdy wiecej nie kupię żądnej biżuterii u nich.Mają bardzo duzo reklamacji
        towaru a obsługa całkowicie nie liczy sie z klientem!
        • mmala6 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 06.04.07, 09:51
          a ja mam mile doswiadczenia z Apartem, kupowalismy tam obraczki- dzien przed
          slubemwink i oczywiscie nie bylo rozmiaru dla meza, wzial rozmiar za duza a Pan
          wspanialomyslnie pozwolil aby wymienil PO slubiewinktylko ze po slubie
          wyjechalismy na dwa tygodnie i te obraczke wymienil na mniejsza po dwoch
          tygodniach. Bez problemow, z pelnym zrozumieniem sytuacji. No ale nie
          musielismy niczego reklamowac wiec moze nie wyszla na jaw prawdziwa twarz
          Apartuwink
          A wlasnie w Kruku mam wrazenie ze najpierw oceniaja wartosc stroju klienta....

          Przypomniala mi sie sytuacja z Batyckiego, kiedy to moja BARDZO bogata
          kolezanka z Londynu przyjechala do Polski i chciala sobie kupic torebke w
          Batyckim. Koleznka ubrana w dzinsy, sportowe buty, sweterek...Pani w Batyckim
          napytanie koleznaki czy mogalby jej pokazac ktoras tam torebke, pani popatrzyla
          na nia i powiedziala 'ale ta torebka jest bardzo droga' (!!!!). Gdyby nie to ze
          ta torebka naprawde jej sie podobala (i dla niej nie byla ani troche droga) to
          by sie odwrocila na piecie. Ale wyobrazcie sobie mine tej ekspedietnki kiedy
          moja kolezanka beztrosko powiedziala 'biore'wink)
    • julita414 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 06.04.07, 21:25
      moja córka dostała kolczyki na chrzciny z apartu i są co najmniej do d......,
      mają bardzo długi ten "kijek" do wkłądania do uszu i jak je założe to po 2
      dniach ma rany za uszami, jak zmierzyłam to moje kolczyki dla dorosłego szą
      krótsze niz dla maluszka, dodam ze te kolczyki są typowo dziecięce
    • weronka77 Re: otrzegam przed zakupami w Aparcie!!! 08.04.07, 01:43
      Apart ma niestety taką jakość i wzornictwo jak i obsługę-czyli żadnąwink Ale nie
      zapominajmy że obsługują tam księżne i księżniczki krwi które zupełnie przez
      przypadek i nieszczęśliwy zbieg okolicznośći znalazły się właśnie tam i muszą
      obsługiwać Naswink))Dlatego-bądżmy wyrozumiałewink)))Wystarczy porównać ich
      ofertę z Krukiem albo którymś z prywatnych,szanowanych jubilerów-bez
      komentarza.Nie kupiłabym tam nigdy niczego-to taki Orsay wśród jubilerówwink
      • kcr2 weronka77 09.04.07, 17:24
        akurat co do oferty Apartu - nie moge sie z toba zgodzic.Zazwyczaj swoja
        bizuterie kupowalam lub moj M wlasnie w Aparcie i musze dodac, ze zawsze bylo w
        czym wibierac (duzy wybor zlota, srebra, bialego zlota, brylantow).Natomiast
        bylam ostatniow Kruku, poniewaz musialam zrealizowac bon
        prezentowy.Przesiedzialam tam ponad pol godziny i w koncu wybralam cos, co
        niezbyt mi odpowiadalo - po prostu nie bylo w czym wybierac.
        Natomiast z Apartu mam wiele pierscionkow, zawieszek, obraczki roiwniez, kilka
        pierscionkow z brylantami (wzornictwo duzo ciekawsze niz Kruka)
        • weronka77 Re: weronka77 09.04.07, 21:15
          No ja w Aparcie szukałam kolczyków z brylantami-głupi to był pomysł bo miały
          pasowac do pierścionka z 1920 roku,ale zaryzykowałam.No i się rozczarowałam bo
          wzornictwo faktycznie wzorowane na starej biżuterii ale na tym podobieństwa się
          kończą. Ja w Aparcie nie robię zakupów ponieważ żle mi się kojarzą sklepy
          których broszury pojawiają się dość często w kobiecych magazynach,wraz ze
          zniżkowymi kuponami.Prawie jak H&M.Ja nie lubię biżuterii produkowanej "masowo"
          i do kupienia w marketach i galeriach-trochę mi to odbiera przyjemność zakupów
          i denerwuje sam fakt ewentualnego spotkania drugiego egzemplarzuwink Ja lubię
          cudowne starociewink Wyszukuję w desach ,w domach aukcyjnych u jubilerów jak
          słynni bracia Janiccy z Krakowa.Kolczyki po wielu bólach znalazłam,niestety ani
          nie w Aparcie ani nie w Kruku bo tam na próżno szukać "cacek" i "cudeniek"
          takie jakie lubię.Upolowałam w Krakowskiej Desie,podobno to szlif amsterdamski-
          ale się nie wypowiem bo znawca ze mnie w tej materii kiepski.Zdecydowanie
          preferuję starą,unikatową biżuterię bo samo wyszukiwanie pięknych egzemplarzy
          daje mi więcej przyjemności niż kupienie jednego z wielu takich samych modeli w
          tzw."sieciówkach".Ale rozumiem że nie to co ładne a to co się komu podoba.Dla
          mnie osobiście uwaga autorki wątku jest cenna-będę przestrzegać znajomych przed
          zakupami,chyba że niekoniecznie liczą na coś trwałego i dobrej jakości.
    • kcr2 weronka 10.04.07, 04:00
      no, to chyba troche nie na temat..............


      Ja osobiscie nie musialam nic reklamowac, tak więc nie znam Apartu z tej strony.
      Widocznie okazuje się, że biżuteria, którą ja zakupiłam nie jest tak kiepskiej
      jakości..........

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka