Dodaj do ulubionych

Zmywarka do naczyń-jaka polecacie?

12.11.07, 15:52
Planuję kupic zmywarke do naczyc; nie wiem sama czy w zabudowe czy
normalną; lodówke i piec mam od 6 lat normalnie nie pod zabudowe;
chcialabym wydac od 1 do 2 tyg zl; chce kupic cos dobrego; mam 4-
osob rodzine, myje naczynia 3 razy dziennie ręcznie;
co polecacie?
malinka
Obserwuj wątek
    • alojw Re: Zmywarka do naczyń-jaka polecacie? 12.11.07, 16:27
      Napewno 60 cm. Z firm to bosch lub siemens. Temat był już wałkowany.
      Wpisz w wyszukiwarkę hasło zmywarka i dużo o tym będzie.
    • sefora74 Re: Zmywarka do naczyń-jaka polecacie? 12.11.07, 16:46
      Mam od prawie 2 lat zmywarkę BOSCHA (60 pod zabudowę)jestem z niej
      bardzo zadowolona świetnie wszystko domywa (zmywa zazwyczj raz
      dziennie wieczorem i nawet zaschnięte naczynia z rana są
      czyściutkie).
      • mmala6 Re: Zmywarka do naczyń-jaka polecacie? 12.11.07, 18:53
        tak samo, 60 cm, bosh lub siemens.
    • maczkama Re: Zmywarka do naczyń-jaka polecacie? 12.11.07, 21:38
      Ja mam 40cm. Też rodzina 4 osoby. Właściwie nie miałam wyboru bo
      większa by się ne zmieściła. Mam Bosha, włączam raz dziennie,
      czasami nawet dwa - ale myję też garnki i patelnie.
      • malinka255 proszę o modele 12.11.07, 22:00
        podajcie prosze modele, jaki siemens, jaki bosh;
        • mmala6 Re: proszę o modele 12.11.07, 22:52
          swojego Siemnsa Ci nie podam bo pojęcia nie mam jaki to model. Ale w zasadzie jaki nie wybierzesz, to będzie dobrywinkNie daj się zbajerowac super mega wypasionymi dodatkami, bo później nie będziesz z tego korzystać. Wybierz wszystko w klasie A i A+.
    • 71gosik Re: Zmywarka do naczyń-jaka polecacie? 12.11.07, 22:52
      mam Bosch 45cm wolnostojący SRS45T62, wstawiony pod bufet
      do "starej" kuchni, mieliśmy już dosc zmywania, bo po całym dniu
      wieczorem to było 1,5h wyrwane z zyciorysu, rodzina jest 4osobowa (2
      malych dzieci) i zmywamy co 1-1,5 dnia.
      Małgosia
      • izik24 Re: Zmywarka do naczyń-jaka polecacie? 12.11.07, 22:59
        Mam od 3 lat Boscha 60cm i jestem bardzo zadowolona. Nasza 5 osobowa rodzina
        potrzebuje włączania zazwyczaj raz, wieczorem. Stosuję zwykle te same programy,
        więc wybór mega-wypasu to rzeczywiście strata pieniędzy.
        Iza
      • mmala6 np taka: 12.11.07, 22:59
        wygląda sympatycznie:
        www.hoopla.pl/AGD-Zmywarki_wolnostojace-Zmywarka_Bosch_SGS_56_M_18_EU_z_Czujnikiem_AquaSensor_III-product,id,16182.html
        W ogóle wszystkie są sympatycznewink))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka