kaania80
29.11.07, 10:51
Dlaczego ludzie sprzedają czasem takie okropne rzeczy? Chodzi mi
głównie o ciuszki dla dzieci. Co druga aukcja to tak okropna rzecz,
powyciągana, zniszczona... I jak czasem widzę cene!! Za te pieniądze
+ koszt przesyłki mam kilka ubranek - ładnych - z second hand-u.