Dodaj do ulubionych

Beznadziejne ciuchy na Allegro.

29.11.07, 10:51
Dlaczego ludzie sprzedają czasem takie okropne rzeczy? Chodzi mi
głównie o ciuszki dla dzieci. Co druga aukcja to tak okropna rzecz,
powyciągana, zniszczona... I jak czasem widzę cene!! Za te pieniądze
+ koszt przesyłki mam kilka ubranek - ładnych - z second hand-u.
Obserwuj wątek
    • jagodziana Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 10:54
      zgadzam sie ja kiedys przezylam szok widzialam aukcje z body, ktore
      wygladalo jakby nosiła je conajmniej z siudemka maluchów. Maiłam
      takie same noszone tylko przez jedno dziecko wiec miałam porównanie.
      Pani za nie chciała 15 zł ????? Szok, nie wiem czym sie ludzie
      sugeruja, bo ja lepsze oddajesmile))
    • coronella Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 10:55
      na tym polega allegro, kazdy wystawia to, co chce, i kupuje to, co chce. Nie ma przymusu kupowania. A "ładne" to rzecz względna. Co sie podoba jednemu, nie musi drugiemu.
      Jak sprzedawca przesadzi, to tylko on straci. Nie ma co tu doszukiwac sie problemu, i dorabiac jakis ideologi.
      • kaania80 Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 10:58
        Nie, tak tylko założyłam ten wątek bo szukam właśnie jakiegoś
        ładnego ubranka na córkę i klikam strona za stroną pół godziny i
        oczm nie wierzę. Wiadomo, że "ładne" to rzecz względna, ale chyba
        każdy gołym okiem widzi czy ubranko jest zniszczone czy nie. Mnie by
        było wstyd wystawiać takie rzeczy nawet za 1 zł.
        • coronella Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 11:02
          ja zachwyt nad allegro mam juz za sobą smile jak szukam czegoś fajnego, to poluje na wyprzedaże w sklepach, bo na allegro jak jest coś ładnego, to cena koszmarna, a i szukac w tych aukcjach mi się nie chce. Ale fakt, że nie każdy ma sklepy z wyprzedazami u siebie, i wtedy allegro może byc fajną zabawą.
          • monikaa13 Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 14:10
            nie zawsze tak jest, kupilam na allegro ladna, niezniszczona kurtke
            oczywiscie uzywana dla mojej rocznej corki za 18zl i jestem
            zadowolona
    • jagodziana Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro.do kaania 29.11.07, 11:01
      Kaania a czego szukasz , mam sporo ubranek po mojej córci ??? Nie
      mam czasu na sprzedaz na Allegro moze zgramy sie z rozmiarem ???
      • kaania80 Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro.do kaania 29.11.07, 11:06
        Narazie nic nie potrzebuję "na już". Przeglądałam tylko ubranka w
        wolnej chwili licząc, że na coś fajnego i w rozsądnej cenie trafię.
        Raczej o rozmiar większe, gdyż już teraz zaopatruję się w trochę
        większe ubranka bo łatwiej wydać od czasu do czasu 20 zł niż na raz
        300 zł (przynajmniej w moim przypadku). Ale dziękuję za propozycję smile
        • oliwia244 Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro.do kaania 29.11.07, 11:22
          tak... alegro jest conajmniej zastanawiające. ale jako sprzedająca je uwielbiam.
          ale ja wystawiam rzeczy tylko te których jestem pewna i uważam, ze inne dziecko
          nie będzie w nich jak bida wyglądać
          ale moja szwagierka kiedyś wystawiłam jenasowa princeskę, stan idealny. ale
          urody wiele w niej nie było. licytowało chyba z 9 osób smile

          sama kupuje rzeczy nowe. bardzo żadko ubranka. na 5 kupionych - 3 totalny nie traf.
          • majkagra Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro.do kaania 29.11.07, 12:00
            To fakt, że jest dużo zniszczonych , nieatrakcyjnych ciuszków. Sama gdy chcę coś
            kupić wpisuję w wyszukiwarkę logo moich ulubionych firm i przeglądam.I zdarzyło
            mi się kupić sporo ślicznych ciuszków za groszesmileSama tez czasem wystawiam ale w
            idealnym stanie i raczej firmowe...
    • koza_w_rajtuzach Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 13:43
      A ja mam chyba dobrą rękę, bo zawsze natknę się na allegro na jakieś
      cudeńko. Z ostatnich zakupów ubrankowych to zakupiłam śliczną
      bluzeczkę-poncho (córka uwielbia ją zakładać i nie jest wcale
      niepraktyczna) oraz rewelacyjny komplecik spódniczkę z bluzką. Na
      razie niczego nie szukam, bo mam za dużo wydatków i jestem wyprana z
      kasy wink), ale podaj rozmiar córki, a zaraz Ci podam adresy to kilku
      fajnych aukcji.
      • monikaa13 Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 14:12
        twoje ponczo jest znane chyba na calym forum, fajnie ze sie przydalo
        i jest sliczne
        • agni71 Re: Beznadziejne ciuchy na Allegro. 29.11.07, 15:05
          faktycznie jest duzo badziewia, ale mnie tez udalo sie kupić
          prawdziwe perełki za maleńkie pieniadze, np. cudną jedwabną sukienkę
          za mniej niż 30 zł.
    • kaania80 Podrzućcie pare linków do Allegrowiczów, u których 29.11.07, 15:38
      kupowałyście albo słyszałyście, że warto. (80-86 najlepiej).
      • koza_w_rajtuzach Re: Podrzućcie pare linków do Allegrowiczów, u kt 29.11.07, 16:05
        Moim zdaniem warto kupić u każdej osoby, która ma pozytywne
        komentarze wink. Nigdy jeszcze na nikim na allegro się
        nie "przejechałam", a nie mam ulubionych sprzedawców.
        • monikaa13 Re: Podrzućcie pare linków do Allegrowiczów, u kt 29.11.07, 16:14
          idenytycznie
          nigdy sie na niczym z allegro nie zawiodlam, a wierzcie mi kupuje
          mase rzeczy, nie ciuchow tylko ogolnie wszystko (ciuchy tez) i
          polecam
          nie mam zadnego ulubionego sprzedawcy, nawet nie mam pojecia od kogo
          kupowalam, poprostu jak chce cos kupic najpierw patrze na stan
          (jezeli uzywane), na cene, na komenatarze, jezeli ma negatywne to
          wracam na poczatek i szukam dalej az znajde
          wspolczuje, ze niektorym zdarzylo sie zle trafic na allegro, bo nie
          wiem jak mozna to zrobic, rozumiem raz, dwa ale nie kilka razy
      • gabrysia_s Re: Podrzućcie pare linków do Allegrowiczów, u kt 29.11.07, 18:38
        Kupowałam u tego sprzedającego, wprawdzie na większy rozmiar ale jestem bardzo
        zadowolona
        www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2534736
      • agni71 Re: Podrzućcie pare linków do Allegrowiczów, u kt 29.11.07, 22:37
        ja tez nie mam ulubionych sprzedawców, niemal każdą rzecz kupiłam u
        kogo innego. po prostu trzeba szukać, sprawdzać komentarze, jak są
        jakies wątpliwości to sie dopytać i.... kupować smile
    • blu-velvet kaania 29.11.07, 21:54
      Gdybyś szukała np. bezrękawnika/kamizelki - takich cieplutkich na zimę- to mogę
      zaoferować po swojej córci dwa- stanu się nie mam co wstydzić- dbam o
      ciuszki,pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka