Dodaj do ulubionych

Czy ktoś ma takie półbuty Superfit?

27.09.08, 07:37
dmdsklep.pl/6218_27_Superfit_Rozmiary_26_30-17.html
Muszę kupić jakieś półbuty, na ecco trochę szkoda mi kasy (są po 250
zł), bo akurat albo wpadamy w rozmiar na styk, który nie dotrwa do
wiosny, albo jest sporo za duży (córka ma jedną stopę o 0,5 cm
większą od drugiej).
Trafiłam na ten model superfita (tylko całe szare, bez dodatków
kolorowych), cena też ok bo 100 zł. Tyle, że ten jasny nubuk trochę
mnie przeraża, może ktoś ma i napisze jak się sprawdziły?
Obserwuj wątek
    • minkapinka Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 07:58
      na temat butów się nie wypowiem, bo nigdy nie miałam superfitów.
      szkoda, ze wczesniej nie zalinkowałas sklepu, bo kilka par mi się podoba
      • pia_ Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 08:03
        Nie zalinkowałam sklepu, bo co do jego właściciela mam mieszane
        uczucia, ale widzę, że się ostatnio poprawił i wykupił płatny link
        reklamowy na naszym forum. Tak na marginesie to szkoda, że nie robi
        obniżek posezonowych na sandały i półbuty.
        • minkapinka Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 08:15
          a te buty, które zalinkowałas, nie sa za jasne na jesien? mam na mysli ten jasny
          zamsz na czubkach...
          • pia_ Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 08:41
            No właśnie, pewnie są za jasne, ale nic innego sensownego nie
            znalazłam za taką cenę. Chodzi mi o to, aby kolorystycznie pasowały
            do wszystkiego (szary pasuje). Na deszcz mamy jeszcze adidasy
            skórzane, ale one idiotycznie wyglądają na elegantsze wyjścia, do
            spódniczek i sukienek (balerinki są ciut za zimne na chłodniejsze
            dni). Nie łudzę się, że te superfity dotrwają do wiosny, bo też są
            na styk a 100 zł przy 250 zł Ecco to jest róznica.
            Jeśli jednak ktoś ma te buty i naprawdę łatwo się niszczą, brudzą i
            trudno je wyczyścić to może zdecyduję się na trzewiki reKids.
            Muszę w każdym razie kupić buty dzisiaj, bo czeka nas wyjazd "w
            gości" w przyszłym tygodniu.
            • pade Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 08:53
              Nie miałam półbutow z superfita, tylko kozaczki, i to brązowe, ale z
              nubuku i to chyba byly najlepsze buty jakie mialam dla córy do tej
              pory.
              Czyściły sie idealnie, tyle, ze ja najpierw porządnie impregunje
              buty, a później czyszczę miekkką szczoteczką, mam tez kolorowe pasty
              do nubuku itdsmile
              W każdym bądź razie wygladają jak nowe.
              • pia_ Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:04
                Napisz mi jaki masz preparat do impregnacji? Ja mam z Deichmanna i
                nie jestem zadowolona. A te kolorowe pasty, to gdzie można kupić?
                Tak sobie myślę, czy w miarę użytkowania nie mogłabym przyciemnić
                tego czubka taką pastą w kolrze ciemnoszarym?
                • pade Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:13
                  Same się przyciemnią , a Ty wyrównaszsmile
                  Impregnat: Combi proper salamander, kolorowe pasty do nubuku tez
                  salamander, zamawiałam je w zdrowej stópce i miałam na to rabat 5%.
                  • mama-smyka Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:18
                    Ja też polecam spray Salamander i Ecco z pompką.
    • bea116 Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:23
      ale pia_ cena jest raczej koło 200 zł (179 zł) niż koło 100, chyba że czegoś nie widzęwink a zainteresowałam się bo też potrzebuję buty w rozsądnej cenie
      • aniaop Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:36
        Pia, a nie masz outletu ecco pod reka? Kolo mnie jest taki wybor
        adidasow i polbutow, ze wykupilabym caly sklep. smile Tyle wzorow mi
        sie podoba. Kupilam jedne za 139, drugie za 169 i sila powstrzymalam
        sie przed trzecimi smile
        • minkapinka Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:53
          kupowałas w Piasecznie czy Jankach???
          • aniaop Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 10:21
            W Jankach
            • bea116 do aniaop 27.09.08, 10:48
              a gdzie konkretnie jest ten outlet, jak zaparkuję pod Ikea to dojdę czy trzeba jechać jakoś inaczej? zumi jakoś mi nie pokazujesad
              • aniaop Re: do aniaop 27.09.08, 12:16
                Pod Ikea jak zaparkujesz to troche dalekosad Outlet jest po drugiej
                stronie Al Krakowskiej, na drodze obok stacji benzynowej Orlen.
                Jesli jedziesz z Warszawy musisz zawrocic przy Ikei (bo na
                skrzyzowaniu przed nie ma skretu w lewo) i wracajac w strone
                Warszawy skrecic w prawo w droge przed sama stacja benzynowa. Ecco
                (zaraz zobaczysz napisy) bedzie za chwile po prawej stronie. W
                soboty i niedziele czynny do 15, w dni powszednie do 19.
                • bea116 Re: do aniaop 27.09.08, 12:52
                  dziękismile
        • pade Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:54
          No to Ci zazdrościmy, mówię to równiez w imieniu Pii_ bo u nas
          outlet owszem jest, ale wybór tak żałosny, że szkoda słówsad
        • pia_ aniaop 27.09.08, 10:05
          Pewnie, że wolałabym kupić bardziej jesienne Ecco za 139 zł, ale u
          nas to niemożliwe, bo w sklepie outletowym Step In, który ma Ecco są
          do wyboru tylko 2 modele - ani jeden nie jest w naszym rozmiarze.
      • pia_ do bea116 27.09.08, 10:02
        Te buty są teraz przecenione w Zdrowej Stópce we Wrocławiu, jest
        model w kolorze jak z linka i drugi cały jednolity szaro/srebrny. Są
        teraz przecenione o 50% i kosztują ok 106 zł. Zdrowa Stópka
        sprzedaje takze buty wysyłkowo - można do nich zadzwonić lub
        zamejlować. Na pewno są wygodne i dobrze zrobione, to jest model
        wiosenny, więc mam trochę wątpliowści jak sprawdzą się na jesień
        (oprócz jasnego koloru język jest tekstylny).
    • ilon29 Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 09:48
      Jeśli chodzi o butki tej firmy to rewelacyjne mój mały miał sandałki na lato,
      chodził w nich przez 3 miesiące nonstop (nieraz były trochę mokre bo wlazł do
      wody)nic się z nimi nie stało.Firmę polecam smile
    • pia_ Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 10:37
      No i chyba jednak zrezygnuję, bo one są ciutkę za delikatne i za
      jasne na sezon jesienny.
      Rozważam jeszcze takie Ecco
      www.allegro.pl/item439205244_ecco_wyprzedaz_roz_29_19_cm.html
      • pia_ No i sprawa zakończona 27.09.08, 11:04
        Kupiłam Ecco, za wynegocjowaną, mniejszą cenę smile.
      • aniaop Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 12:10
        Dobry wybor te eccosmile Corka miala wiosna identyczne granatowesmile,
        teraz ma ten sam model w kolorze kawowym i kwiatkami hatowanymi na
        zloto i jest z nich bardzo zadowolonasmile
        • aniaop Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 12:22
          aha, no i za nie w outlecie zaplacilam wlasnie te 139zl. Ciekawe za
          ile kupilas po tej wynegocjowanej cenie, hihi???
          • pia_ Re: Czy ktoś ma takie półbuty Superfit? 27.09.08, 12:29
            Za 139 smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka