Witam drogie emamy.Mam pytanko i prośbę o Wasze opinie-najlepiej z własnego
doświadczenia czerpane-o płytach gazowych.Jestem obecnie na etapie urządzania
kuchni i muszę kupić płytę gazową i nie mam pojęcia którą wybrać.Do tej pory
miałam taką zwykłą białą kuchenkę gazową i nie wiem nic o płytach, a nie
chciałabym popełnić błędu.czytając opinie w sklepach internetowych mam mętlik
w głowie, bo wychodzi że żadna nie jest dobra....Wiem, że dużo jest kwestią
gustu, ale mi chodzi o takie codzienne użytkowanie, czyszczenie,
funkcjonowanie itp...która lepiej się sprawdza-tradycyjna w inoxie, czy ta na
szkle???Bardzo proszę o radę