Dodaj do ulubionych

Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domków

18.04.09, 09:04
Przejrzałam wątki o niani elektronicznej ale nie znalazłam odpowiedzi na moje
pytanie sad
Poszukuję niani, która "da radę" w piętrowym domu. Pokój dziecka jest na górze
a ja czasem potrzebuję zejść na dół albo wyjść do ogrodu.
Polećcie naprawdę dobrą a nie koniecznie rujnującą budżet niańkę smile
Obserwuj wątek
    • pacynka27 Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 18.04.09, 09:08
      Jeszcze rzucę linkiem big_grin
      Mam taka na oku.
      www.allegro.pl/item610477113_philips_niania_elektroniczna_scd463_promocja.html
      Czy to dobry wybór?
      • aniaop Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 18.04.09, 09:14
        Mielismy identyczna i sprawowala sie bardzo dobrze. Maz mowi, ze
        miala lepszy zasieg niz nasz telefonwink bo opiekujac sie dzieckiem
        wychodzil z nia nie tylko do ogrodu, ale nawet 70 m w "pole"big_grin
      • owianka Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 18.04.09, 10:50
        Również mamy identyczną, używamy już przy drugim dziecku, i spokojnie mogę
        chodzić po całym domu, albo ustawić wózek gdzieś dalej.
    • beata985 Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 18.04.09, 09:46
      ja uzywałam takiej
      www.allegro.pl/item606786702_babyfon_elektryczna_niania_philips_sbc_sc_362.html
      niestety nie wiem jaki miała zasięg a na allegro piszą o 150 i 300m
      w każdym bądz razie moje dziecię spało w domu na piętrze a ja
      urzędowałam w ogrodzie.
      dodaatkowo, żeby mieć pewność, że urządzenie działa, blokowałam
      przycisk i stawiałam zegarek-tykający-obok. Podsłuch miałam non stop
      a nie tylko jak dziecko się odezwało/ zapłakało.
    • leila78 Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 18.04.09, 10:35
      ja mam tą:
      www.allegro.pl/item611755542_elektroniczna_niania_orava_2_lata_gwar_promocja.html
      i też działa super
      • pacynka27 Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 18.04.09, 11:44
        No cena atrakcyjna ale w opisie podają zasię w mieszkaniu 60 m. To dla nas dużo
        za mało.
        Chyba się skuszę na philipsa. Dziękuję za opinie big_grin
        • leila78 Pacynko 19.04.09, 23:06
          jak kupowałam to opis był inny. ja używam w 200 metrowym, 4-kondygacyjnym domu,
          używałam w hotelu na wakacjach i u rodziny (dom 380 m2). wszędzie działa.
    • lutka27 Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 19.04.09, 00:12
      Też miałam kuić philipsa, ale przypadkiem byliśmy w Lidlu i tam
      kupiłam nianię baby talker 500. Dlaczego, bo miała funkcję np.
      monitorowania-co się dzieje w pomieszczeniu dziecka(łączność), może
      być zasilania na 220 V lub akumulatorki(paluszki-baterie). Spełnia
      dokładnie wszystkie Twoje kryteria, bo my też mieszkamy w takim
      domku piętrowym z ogródkiem, więc polecam.
      • lutka27 Re: zapomniałam 19.04.09, 00:14

    • betty_julcia Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 19.04.09, 17:53
      Witaj ja przeszłam przez kilka niań - od philipsa przez baby ono,
      jakąś niemiecką która się aż rozpadła a skończyłam na niani doro.
      NAjlepsza, zasięgo nawet 2 km (nigdy nie sprawdzałam aż 2 km ale
      starczało na ogromne podwórko (2 ha) i ogromny dom. Niania
      sprawdzała się na wakacjach, w kilkupiętrowych hotelach. Ja polecam
      bo wg mnie jest najlepsza. To jest niania działająca na zasadzie
      krótkofalówek. Mam taką jak z linku tylko z jednym odbiornikiem a
      nie z dwoma.
      www.allegro.pl/item607839024_doro_bm35_1_niania_elektr_dwa_odbiorniki.html
      • mirszy Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 19.04.09, 20:06
        Ja miałam SWITEL i nie zamieniłanum na zadną inną. Nie dość że
        długi zasięg, to do tego mnóstwo funkcji dodatkowych (zdalnie można
        było zapalić lampkę nocną wbudowaną, włączyć kołysankę - 5
        wbudowanych, czy też najważniejsze dla mnie można było mówić -
        działał na zasadzie walkie talkie.
        A, była na ładowarkę lub baterie.
        • mirszy Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 19.04.09, 20:08
          zapomniałam - pokazywało temoeraturę w pokoju dziecka i miało
          wskaźnik diodami natężenia hałasu
          • kaliaa Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 19.04.09, 21:06
            mam polecana tutaj doro, i rzeczywiscie jest swietna czasem schodze
            do auta jak dzieciaki spia, i niania dziala bez problemu a mam do
            auta kawalek.
            • marcysia51 Re: Elektroniczna niania- pyt. do mieszkanek domk 19.04.09, 21:43
              Moje dziecię śpi na poddaszu,ok.2 pietro i spokojnie moja niania tam
              działa.Spokojnie moge wyjść przed dom i napic sie kawki smile
              Mam nianię chicco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka