Jestem w 6 mies. I od tyg boli mnie spojenie łonowe. Najgorzej jest jak dłużej polezę, albo posiedze. Jak wstaje to czuję, jakby ktos mnie tam kopnąłł

w pierwszej ciązy nie bolało mnie ani razu przez 9 mies

czasami łapie mnie też ot tak poprostu np jak prasuję, czy gotuję.
nie jest to zbyt przyjemne
czym to jest spowodowane? w następ tyg mam wizytę u gin to sie jej zapytam....ale ciekawa jestem czy ta przypadłosc zdarza się często w ciązy?