zaklopotana1
07.09.04, 20:24
mam problem jestem studentka 3 roku i bardzo mi zalezy na dalszej edukacji.
gdybym teraz zaszla w ciaze skonczylyby sie wszystkie moje marzenia. z moim
chlopakiem nie widzileismy sie cale wakacje, dlugo czekalam na jego przyjazd.
ostatni d. plodny w tym cyklu byl to dzien jego przyjazdu 23 VIII. raz
probowalismy sie kochac bez zabezpieczenia ale po pierwsze nie byl juz to
dzien plodny a pozatym w koncu zalozylismy prezenrwatywe. mam jakies objawy
natchodzacej miesiaczki (obolale piersi, ogolne zle samopoczucie) ale okresu
jak nie ma tak nie ma. nie zrobila sobie tewstu. czy jest konieczne jego
zrobienie czy to zwykle przesuniecie o kilka dni? prosze o pomoc bede
wdzieczna!!!(aha okres powinien wystapic ok. 1-3 wrzesnia -mam w miare
regularne miesiaczkowanie)