Dziwczyny, czy ktoras miala ten konflikt w pierwszej ciazy, tzn wytwarzala
przeciwciala i jakie byly tego konsekwencje, prosze o opdowiedz bo wlasnie
dostalam wyniki i dzisiaj beda je powtarzac , nie musze mowic jak sie
martwie

bo sie naczytalam i hemolizie i umarciach plodu..